Wskazówka dotycząca rozgrywki w RoboCop: Rogue City: strzały w kutasy to nowe strzały w głowę


Nowa gra wideo RoboCop RoboCop: Zbuntowane miasto darzy głębokim szacunkiem krwawy, satyryczny film akcji Paula Verhoevena z 1987 roku, począwszy od obsady postaci po autentyczną rekonstrukcję dystopijnego, opuszczonego Detroit. RoboCop: Zbuntowane miasto bierze sobie do serca upodobanie RoboCopa do strzelania do złych facetów: ataki w pachwiny są ważną częścią rozgrywki.

RoboCop: Zbuntowane miasto potwierdza strzał w kutasa w jednym z osiągnięć gry „Zip This Up”, które nagradza cię za zastrzelenie wroga „we wrażliwym miejscu”.

Ale to coś więcej niż tylko uroczy ukłon w stronę sceny z RoboCop. Chociaż strzały w głowę załatwią sprawę większości wrogów i są niezwykle satysfakcjonujące w grach wideo, „Czy to prawda, że ​​w głowie człowieka jest takie miejsce, że jeśli w nie strzelisz, to wybuchnie?w pewnym sensie — strzały w kutasa są często równie skuteczne. Jeśli chodzi o niektórych ciężko opancerzonych wrogów RoboCop: Zbuntowane miastocelowanie w piłki jest w rzeczywistości preferowane metoda ataku.

Dowiedziałem się o tym dopiero, gdy było już zdecydowanie za późno podczas mojej rozgrywki Miasto Łobuzów, kiedy byłem już dość zmęczony koniecznością wystrzeliwania kilkunastu nabojów w hełm każdego opancerzonego najemnika. Pech chciał, że taktycznie strzeliłem do jądra jednemu z tych gości, a on natychmiast upadł. To była zmiana zasad gry. Następnie wróciłem do wcześniejszych poziomów i odkryłem, że eksplodowanie cojones kolesi za pomocą mojego Auto-9 było niezwykle skuteczną metodą egzekwowania prawa.

Potem dalsza część mojej rozgrywki RoboCop: Zbuntowane miasto spadło coś takiego.

RoboCop: Zbuntowane miasto ukaże się 2 listopada na PlayStation 5, PC z systemem Windows i Xbox Series X. Wcześniejszy dostęp do gry będzie możliwy poprzez Alex Murphy Edition.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment