Wraz z nadejściem finału „Masters of the Air” Apple TV+ odkrywa prawdziwe historie w nowym dokumencie „The Bloody Hundredth”


Mistrzowie Powietrza kończy się dzisiaj dziewiątym odcinkiem, finałem przebojowego, limitowanego serialu Apple TV+ od twórców Band of Brothers i The Pacific.

Aby uczcić tę premierę, Apple wypuściło także nowy, godzinny film dokumentalny pt Krwawa setna, który odkrywa więcej prawdziwych historii 100. Grupy Bombowej. Możesz teraz przesyłać strumieniowo AppleTV+.

Krwawa Setka honoruje prawdziwych bohaterów 100. Grupy Bombowej. Tytuł pochodzi od pseudonimu nadanego 100. Grupie Bombowej, ze względu na liczbę ofiar, jakie poniosła. Ponad trzy czwarte lotników w grupie zginęło w walce, głównie w ciągu czterech miesięcy.

Narratorem filmu dokumentalnego jest Tom Hanks, który jest także producentem wykonawczym Masters of the Air. Zawiera poruszające materiały archiwalne i wywiady z niektórymi ocalałymi członkami grupy; zarówno piloci, jak i nawigatorzy.

Dodatek specjalny zagłębia się także w historie Gale’a Clevena i Johna Egana, bohaterów dramatu Masters of the Air.

Reklama

Możesz teraz obejrzeć cały sezon Masters of the Air i nowy dokument AppleTV+. Weź siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla nowych kont tutaj. Oglądaj Apple TV+ za pośrednictwem aplikacji Apple TV dostępnej na iPhone’a, iPada, Maca, Apple TV 4K, Amazon Fire Stick, Roku, PlayStation, Xbox i innych platformach. Można także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Dziś w Apple TV+ dostępny jest także nowy dramat historyczny Obława, o polowaniu na zabójcę Abrahama Lincolna. Nowa komedia Palma Królewska W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera filmu z Kristen Wiig, po której nastąpi nowy Dokument Steve’a Martinaz dramatami Cukier I Franklina przyjazd w kwietniu.

Dowiedz się o wszystkim, co będzie dostępne w usłudze przesyłania strumieniowego Apple nasz obszerny przewodnik.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment