Wonder Woman 1984 inspiruje te wyjątkowe konsole Xbox


Microsoft nawiązał współpracę z Warner Bros. w celu stworzenia wielu specjalnych konsol Xbox w celu promowania wydania Wonder Woman 1984, który właśnie miał wielki występ w DC Fandome. Firma Microsoft stworzyła trzy niestandardowe konsole Xbox, które są inspirowane zbroją i strojami postaci kobiecych z filmu.

Pierwszą z nich jest konsola Xbox One X Golden Armor, która czerpie inspirację ze zbroi Gala Gadota w filmie. Jest wykonany z liści 24-karatowego złota i zawiera pasujący złoty kontroler Xbox. Firma Microsoft sprzedaje tę konsolę na aukcji w witrynie Charitybuzz, aby pomóc w obsłudze Razem dla niej, inicjatywa pomagająca ofiarom przemocy w rodzinie podczas pandemii koronawirusa.

Galeria obraz 1Galeria obraz 2Galeria obraz 3Galeria obraz 4Galeria obraz 5

Druga to konsola Lasso of Truth inspirowana słynnym lasso Wonder Woman. Ma pomarańczowy wzór z lasso z przodu. Tęczowa wersja logo Wonder Woman znajduje się również na konsoli, z dopasowanym projektem kontrolera. Możesz wygrać konsolę Wonder Woman Lasso of Truth, polubiąc lub przesyłając dalej tweet z konta Xbox.

Trzecia to konsola Barbara Minerva, inspirowana złoczyńcą Wonder Woman 1984, Cheetah Kristen Wiig. Konsola ma wzór wężowej skóry i sztuczne futro lamparta, z odpowiednim kontrolerem. Wygląda na to, że konsola się przegrzewa. Nie jest również jasne, w jaki sposób konsola Barbara Minerva zostanie rozdana lub sprzedana.

Podczas gdy Wonder Woman 1984 wciąż ma kilka miesięcy wolnego od wejścia do kin 2 października – jeśli tak się stanie – pomysły na trzeci film Wonder Woman są już unoszone. „Jest jeszcze jedna rzecz, której pragnę, co jest zgodne z jej motywem przewodnim, który jest wierny wszystkiemu, co reprezentuje, że mówię:„ Ooh, jest jeszcze jeden rozdział Wonder Woman, którego nie rozumiemy – powiedział reżyser Patty Jenkins podczas ustalonej wizyty. „„ To nie ma sensu w tym filmie. W ostatnim też nie ”.

Wspomniana wizyta w planie dała nam wskazówkę, czego możemy się spodziewać po październikowym filmie i możesz przeczytać wszystko o tym, czego się nauczyliśmy Wizyta GameSpot w zestawie WW84.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!