Właśnie rozpoczęła się najlepsza wyprzedaż gier Nintendo Switch w 2024 roku


Do 8 lutego Nintendo obniża ceny gier fizycznych i cyfrowych na Switcha, z których wiele to tytuły, w które trzeba zagrać i które znajdują się w kolekcji każdego gracza. Jeśli przegapiłeś oferty gier na Switcha w okolicach Czarnego Piątku, ta wyprzedaż jest nieco inna. Zawiera mniej własnych gier Nintendo, ale pod pewnymi względami rzeczywiście tak jest więcej imponujące, obejmujące bardziej zróżnicowaną gamę gier, które właściciele Switcha powinni mimo to sprawdzić.


Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo za pośrednictwem Polygon

  • Nie otrzymuje już aktualizacji treści, ale wciąż jest w czym się zakochać Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty, zwłaszcza jeśli nie grałeś w tę pozycję. Gra kosztuje 41,99 dolarów (było 59,99 dolarów). Amazonka, Przystanek gier, Najlepsza oferta.
  • Jeszcze więcej treści i atrakcji na Twojej wyspie znajdziesz w Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty pakiet z Happy Home Paradise kosztuje 59,48 USD (wcześniej 84,98 USD). AmazonkaLub Najlepszy Buy.
  • To nie jest Łzy Królestwaale możesz dostać Legenda Zeldy: Skyward Sword HD ze zremasterowaną grafiką i sterowaniem za 41,99 USD (było 59,99 USD) na stronie Amazonka, Przystanek gier, Najlepszy Buy. Jest również dostępny poprzez Nintendo w formatach cyfrowych lub fizycznych.
  • Złapać Outer Wilds: wydanie archeologiczne za 29,99 USD (było 37,99 USD). Nintendo. Ta edycja zawiera gwiezdną grę podstawową i zaskakująco przerażającą Echa oka DLC.

Meganium świeci energią Illuminy w Nowym Pokémon Snapie

Zdjęcie: Bandai Namco/NintendoSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment