Właściciele Tesli w Kalifornii poprosili o ograniczenie ładowania z powodu fali upałów


Niektórzy właściciele Tesli w Kalifornii są proszeni o mniejsze ładowanie samochodów – zarówno w domu, jak i za pomocą firmowych doładowań – aby oszczędzać energię podczas ekstremalna fala upałów. Pojawiły się zdjęcia ogłoszenia w samochodzie na Reddit wczoraj i The Verge potwierdził, że otrzymało go wielu właścicieli Tesli w Kalifornii.

„Obecna fala upałów wpływa na sieć energetyczną w Kalifornii”, czytamy w części zawiadomienia Tesli. „Jeśli to możliwe, prosimy o ograniczenie doładowania i ładowania w domu między godziną 16:00 a 21:00, aby wesprzeć działania w całym stanie zmierzające do zarządzania popytem.”

Nie ładując samochodów w okresach szczytowego zużycia energii w całym stanie, właściciele Tesli mogą pomóc kalifornijskiej sieci energetycznej lepiej zarządzać dodatkową energią, której ludzie mogą używać do chłodzenia swoich domów podczas intensywnego upału. California Gov. – zapytał Gavin Newsom mieszkańców stanu, aby unikać używania urządzeń między 15:00 a 22:00.

Tesla ostrzegł również właścicieli, że odcięcie zasilania może wpłynąć na ich opcje ładowania. Media czasami odcinają prąd w okresach gorącej, suchej i wietrznej pogody pomagają zapobiegać pożarom, podobnie jak przedsiębiorstwo użyteczności publicznej Pacific Gas & Electric w niektórych rejonach Kalifornii ostatni październik.

Tesla przypomniał właścicielom, że mogą zobaczyć stan doładowania w ich okolicy z ekranu dotykowego swojego samochodu. Korzystanie z dostępnej ładowarki doładowującej może pozwolić właścicielom na ładowanie samochodu, jeśli nie są w stanie tego zrobić w domu.

Oto obraz pełnej informacji:

Reklama

Obraz powiadomienia udostępniony The Verge.
Zdjęcie: Kyle L.

Tesla nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Dzięki, Kyle!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!