Właściciele PlayStation 5 mogą otrzymać aż do sześciu miesięcy bezpłatnej usługi Apple Music


Apple i Sony nawiązały współpracę, aby zaoferować właścicielom PlayStation 5 nową ofertę, zapewniającą do sześciu bezpłatnych miesięcy gry Subskrypcja Apple Music.

Jeśli masz konsolę PlayStation 5, nowi klienci mogą otrzymać sześć miesięcy bezpłatnej usługi Apple Music, a powracający subskrybenci — aż do pięciu miesięcy bezpłatnie. Możesz zobaczyć pełne warunki oferty tutaj.

Aby skorzystać z promocji, pobierz i uruchom aplikację Apple Music na PlayStation 5. Zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID, a na ekranie powinna zostać wyświetlona oferta bezpłatnych miesięcy, którą możesz zaakceptować.

Oferta została uruchomiona dzisiaj i wygasa za rok, kończąc się 15 listopada 2024 r.

Z oferty możesz skorzystać wyłącznie na samej konsoli PlayStation 5, ale gdy już to zrobisz, będziesz mógł cieszyć się usługą Apple Music na dowolnym kompatybilnym urządzeniu.

Reklama

Korzystając z funkcji multimedialnych systemu operacyjnego PlayStation, gracze na PlayStation 5 mogą grać podczas przesyłania strumieniowego z Apple Music w tle. Aby rozpocząć odtwarzanie muzyki w tle, naciśnij przycisk PS na kontrolerze i otwórz panel Muzyka. System zasugeruje nawet playlisty odpowiednie dla bieżącej gry.

(Jeśli powyższa oferta brzmi znajomo, to dlatego, że Apple wcześniej przeprowadziło podobną promocję dla AppleTV+ na PlayStation. Jest to jednak pierwszy przypadek Apple Music.)

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...

Najlepsza podklasa Barda, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Bard to rzucający oparty na wynikach,...

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...
Advertisment