Władze francuskie ujawniają datę premiery iOS 17.1


The zamieszanie wokół promieniowania iPhone’a 12 we Francji zostanie wkrótce całkowicie rozwiązany dzięki poprawce oprogramowania w systemie iOS 17.1. Jak się okazuje, krajowa agencja częstotliwości w kraju podzieliła się informacją, kiedy można się spodziewać wydania pierwszej dużej aktualizacji do iOS 17.

Zauważony przez iPhoneSoft (przez tłumacz Google), Agence Nationale Des Fréquences (ANFR) we Francji udostępniła informację aktualizację na swojej stronie internetowej dzisiaj o sytuacji iPhone’a 12, która mówi, że iOS 17.1 będzie dostępny „najpóźniej 24 października”.

Firma Apple opracowała aktualizację oprogramowania, a ANFR ją zatwierdziła, ponieważ skutecznie zapewnia zgodność zlokalizowanego „członka” SAR z ustawowym limitem 4 W/kg. W ciągu ostatnich kilku dni Apple rozesłało tę aktualizację niektórym dobrowolnym klientom („beta testerom”). Firma zobowiązała się udostępnić tę aktualizację oprogramowania wszystkim użytkownikom iPhone’a 12 we Francji najpóźniej do 24 października.

Jak już wcześniej wspomniano, ANFR powtórzyło: „Zakaz sprzedaży iPhone’a 12 pozostanie w mocy we Francji do czasu skutecznego udostępnienia tej aktualizacji ogółowi społeczeństwa”.

Dla przypomnienia, Apple ujawniło, że nieznacznie podwyższone promieniowanie RF w niedawnym teście francuskim miało związek ze stanem poza ciałem, umożliwiającym zwiększenie mocy w teście, podczas gdy działanie na ciele dawało niższy poziom, który nie był mierzony w teście. Sprawdź nasze pełne omówienie tego tutaj a to jest wyjaśnienie Apple:

iOS 17.1 zawiera aktualizację dla iPhone’a 12 dla użytkowników we Francji, która uwzględnia ten specyficzny protokół testowy, który wymaga zmniejszonego zużycia energii, gdy urządzenie znajduje się poza ciałem na statycznej powierzchni.
iPhone 12 nie będzie już zwiększał dozwolonej mocy, gdy zostanie wykryty stan poza ciałem, na przykład gdy znajduje się na stole. W związku z tym na obszarach zasięgu, gdzie sygnał komórkowy jest słaby, ta zmiana mocy nadawania anteny może skutkować nieco niższą wydajnością sieci komórkowej w niektórych przypadkach użycia poza ciałem. Oczekuje się, że zdecydowana większość użytkowników nie zauważy żadnego wpływu.

Nowe funkcje w iOS 17.1

iOS 17.1 zawiera aktualizacje, takie jak nowa funkcja ulubionych Apple Music, rozszerzone sesje AirDrop, ulepszone ustawienia trybu gotowości, funkcja Double Tap w Apple Watch Series 9 z systemem watchOS 10.1 i nie tylko.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment