Wkrótce będziesz mógł kupić wysoką na metr figurkę ChilledCow’s lo-fi chill beats anime girl


Jezus. W porządku. Słuchaj, kapitalizm podoba mi się tak samo, jak następnego głupka, który zarabia na życie na blogu, ale co się teraz dzieje, jeśli chodzi o efektywną alokację cennych zasobów Ziemi?

Pozwól, że namaluję dla ciebie obrazek słowny. Youtooz, firma, która wykonała figurkę stonksa, stworzył teraz wysoką na metr wersję dziewczyny z anime lo-fi chill beats, wraz z biurkiem i materiałami do nauki. Znasz ją; ona zawsze się uczy, podczas gdy ty słuchasz wspomnianych bitów. Według Hypebeastfigurka trafi do publicznego spożycia 2 kwietnia o 15:00 czasu wschodniego.

Teoretycznie podoba mi się to, co się tutaj dzieje. Zanim stało się czymś w rodzaju mema, lo-fi chill anime bije do pracy i nauki, było niedokładnym opisem diaspory post-Nujabes – wiesz, rzeczy, które zrobił Jun Seba Samurai Champloo Music Record: Departure, ścieżka dźwiękowa do genialnego anime Shinichirō Watanabe. Cokolwiek wydarzyło się między 2004 r. (Kiedy ukazał się program telewizyjny i płyta), a teraz musiało być dość traumatyczne; dźwięk przeszedł przez niezliczonych producentów i zamienił się w coś takiego jak Muzak – muzyka, aby być produktywnym.

W każdym razie, jesteśmy teraz na głębokim końcu. Na YouTube, ChilledCow jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym kanałem oferującym dobre właściwości lo-fi, przesyłanym strumieniowo do dziesiątek tysięcy słuchaczy w każdej chwili każdego dnia. I tak, figurka Youtooz jest repliką ich wiecznie studiuje anime girl. Wygląda fajnie; ona ma plecak.

Ale to nadal nie odpowiada na moje pytanie. Myślę, że to nie ma znaczenia? Uwielbiam statuetkę, ale nie jestem pewien, czy musi istnieć.

Cokolwiek. Do Canti from FLCL następnie tchórze.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment