Wielki plan gier obejmujący usługi na żywo PlayStation mocno dotknął opóźnienia


Wkrótce po Sony przejęło dewelopera Destiny, firmę Bungieproducent PlayStation ogłosił ambitny plan uruchomienia „ponad 10 gier dostępnych na żywo” do końca roku podatkowego Sony 2025. Rok później plan ten stał się nieco jaśniejszy: Sony chciało do tego czasu 12 gier dostępnych na żywo na PlayStation.

Jednak według aktualizacji przekazanej przez prezesa, dyrektora operacyjnego i dyrektora finansowego Sony Hiroki Totoki, firma planuje obecnie wypuścić tylko sześć gier online dla wielu graczy do końca roku obrotowego 2025 Sony, który zakończy się 31 marca 2026 r. Reszta przyjdzie później później, powiedział Totoki w trakcie Sesja pytań i odpowiedzi dotycząca prezentacji wyników firmy Sony (przez VGC) w czwartek.

Totoki powiedział w komentarzach przetłumaczonych na angielski, że Sony nadal ma w planach 12 tytułów udostępnianych na żywo, ale obecnie firma je sprawdza, aby „spełnić oczekiwania graczy” i zapewnić, że w te gry „będzie się grać i lubić przez długi czas”. długi czas.”

„Chcemy to zrobić w perspektywie średnio- i długoterminowej [expand] tego rodzaju usług” – powiedział Totoki. „To niezmienna polityka naszej firmy.” Podkreślił jednak, że „jakość powinna być najważniejsza”, jeśli chodzi o uruchamianie nowych gier udostępnianych na żywo.

Sony nie potwierdziło, czym jest wszystkie 12 tytułów, ale znamy niektóre z nich i możemy również wiedzieć, dlaczego niektóre z nich nie przekroczyły docelowego poziomu Sony na rok 25. Deweloper Naughty Dog jest obecnie w fazie rozwoju nowe doświadczenie dla wielu graczy osadzone w fikcji The Last of Usale ta gra potrzebuje więcej czasu, zanim będzie gotowa do wyświetlenia, podało studio w maju. Należąca do Sony firma Bungie również pracuje nad grą nowa gra Maratonale podobno była kolorowa strzelanka ekstrakcyjna niedawno opóźniony co najmniej do 2025 r. Jest też nowy gra wieloosobowa oparta na serii Horizon studia Guerrilla Games; jakiś “internetowa gra walki w trybie współpracy, osadzona w fantastycznym Londynie” z London Studios PlayStation; Fairgame$gra wieloosobowa AAA/napad od Jade Raymond’s Studio Haven; I Zgodaz Firewalk Studios.

Twórca PlayStation ma rację, zachowując ostrożność w przypadku swoich projektów gier udostępnianych na żywo. Rok 2023 był w szczególności surowy do gier dostępnych na żywo, z tytułami takimi jak Upadek Babilonu, Krzyżowy ogień X, Ewolucja Gundama, Wampir: Maskarada – Krwawe łowy, RumbleverseI Miasto nokautów albo zostaną zamknięte, albo ich rozwój zostanie wstrzymany. Ostatnio, Sega również anulowała Hienydługo rozwijana strzelanka od studia Total War, studia Creative Assembly.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment