Wiedźmin: Dzikie Zwierzęta wysyła Geralta przeciwko bojowym weganom


Geralt z Rivii powraca, ale tym razem jest to wersja z gier wideo CD Projekt Red, a nie ta z Program Netflixa — i występuje w nowym komiksie Dark Horse. Nowy komiks nazywa się Wiedźmin: Dzikie zwierzętai ukaże się w czterech numerach od 20 września.

W Dzikie zwierzętaGeralt spotyka dziwne plemię bardzo niebezpiecznych ludzi, prowadzących ciekawy i niepowtarzalny sposób życia, który dla wiedźmina może wydawać się szczególnie skomplikowany. W ekskluzywnym podglądzie Polygona, na kilku stronach z początku komiksu, możemy zobaczyć, jak rozpoczyna się jego nowa i niebezpieczna podróż:

Reklama

Zdjęcie: Bartosz Sztybor, Nataliia Rerekina/Dark Horse Comics

Druga strona komiksu Dark Horse Wiedźmin: Dzikie Zwierzęta

Zdjęcie: Bartosz Sztybor, Nataliia Rerekina/Dark Horse Comics

Trzecia strona komiksu Dark Horse, Wiedźmin: Dzikie Zwierzęta

Zdjęcie: Bartosz Sztybor, Nataliia Rerekina/Dark Horse Comics

Czwarta strona komiksu Dark Horse, Wiedźmin: Dzikie Zwierzęta

Zdjęcie: Bartosz Sztybor, Nataliia Rerekina/Dark Horse Comics

Piąta strona komiksu Dark Horse Wiedźmin: Dzikie Zwierzęta

Zdjęcie: Bartosz Sztybor, Nataliia Rerekina/Dark Horse Comics


Być może pochodzi z niego najlepszy ton tej historii Dzikie zwierzęta pisarz Bartosz Sztybor, który w oświadczeniu dla Polygon stwierdził:

Wiedźmin: Dzikie zwierzęta co – w skrócie – nazwałbym postmodernistycznym podejściem do twórczości Josepha Conrada Serce ciemności (z Coppolą Czas Apokalipsy jako dodatek) i Kiplinga Księga dżungli opowiadać historię o sprzecznych ideologiach i — czekajcie! — szczególny rodzaj weganizmu, taki, jaki mógł mieć miejsce tylko w świecie Wiedźmina.

Standardowa okładka pierwszego wydania Wiedźmina: Dzikie zwierzęta

Zdjęcie: Nataliia Rerekina/Dark Horse

Sztybor dalej wyjaśnia, o czym jest ta historia, mówiąc: „A co, jeśli istnieje plemię, stado, grupa ludzi, którzy wierzą, że każde stworzenie zasługuje na życie? Każde stworzenie. Nawet potwór. I nagle Geralt, łowca potworów, zdradzony i zraniony przez ludzi, natrafia na tę intrygującą grupę. Co się stanie?”

To, zdaniem Sztybora, stawia Geralta w sytuacji, w której przez cały komiks będzie mógł odpowiedzieć sobie na wiele bardzo skomplikowanych pytań.

Wiedźmin: Dzikie zwierzęta rysuje ukraińska artystka Nataliia Rerekina, która w oświadczeniu dla Polygon stwierdziła, że ​​książki zajmują dla niej szczególne miejsce, poza samą miłością do uniwersum Wiedźmina:

Książki i gry o Wiedźminie zawsze cieszyły się na Ukrainie dużą popularnością, więc udział w takim projekcie jak Wild Animals był dla mnie zaszczytem. Bardzo blisko przeżywam historie, które rysuję, i tak teraz moje życie dzieli się na dwie części – noc, kiedy martwię się wojną i boję się ataków rakietowych, oraz dzień, w którym zapominam się w historii Geralta, który stawia czoła niezwykłemu wrogowi i trudne wybory moralne.

Pierwszy numer nowej serii komiksów o Wiedźminie trafi do sprzedaży w sklepach komiksowych od 20 września, a już można go zamawiać w przedsprzedaży.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment