Wiedźmin 3 otrzymuje edytor modów 8 lat po premierze


CD Projekt Red pracuje nad narzędziami do modowania Wiedźmin 3: Dziki Gon, niezwykle popularna gra RPG z 2016 roku. Studio ogłosił edytor modów na X, dawniej Twitter, w środę. „Umożliwi ci to tworzenie własnych doświadczeń w grze, tworząc coś zupełnie nowego lub edytując istniejące zadania i zawartość” – napisał CD Projekt Red.

Wiedźmin 3nowe narzędzia do modyfikacji zostaną udostępnione bezpłatnie w 2024 roku, ale tylko dla użytkowników komputerów PC. To niezwykłe posunięcie wypuszczenie edytora modów do gry, która ma osiem lat, ale jasne jest, że CD Projekt chce go ulepszyć Wiedźmin 3już imponującą spuściznę poprzez dalsze wydłużanie żywotności gry. Studia gier Bethesda The Elder Scrolls 5: Skyrim jest planem długotrwałego sukcesu gry i inwestycja w społeczność modderską; Skyrimastrona Nexus Mods ma ponad 60 000 wpisów Do Wiedźmin 3to 6000.

CD Projekt Czerwony reżyser narracji Phillip Weber opublikował na X że edytor modów to „marzenie sprzed 8 lat, którego nigdy nie mogliśmy w pełni zrealizować” – aż do teraz.

Wiedźmin 3Społeczność modderska wcale nie jest mała, stworzyła mnóstwo modów, które poprawiają jakość gry. Istnieje wiele plików do pobrania, które pozwalają ulepszyć grafikę, pozwolić Geraltowi przenosić nieograniczoną ilość towarów lub wyeliminować obrażenia od upadku, ale oficjalne narzędzia do modyfikacji CD Projekt Red pozwolą graczom tworzyć bardziej rozbudowaną zawartość, zamiast tylko modyfikować rzeczy, które są już w grze. Daje to modderom potencjał do tworzenia nowych linii zadań i innej grywalnej zawartości Wiedźmin 3.

CD Projekt Red Cyberpunka 2077 narzędzia modowektóre zostały wydane w 2021 roku i były nadal aktualizowane, bez wątpienia pomogły w rozwoju tej społeczności modów i prawdopodobnie pomogły ukształtować przyszłość Wiedźmin 3wsparcie modów. Aktualizacje włączone Wiedźmin 3Narzędzia do modowania spodziewane są w nowym roku, ponieważ CD Projekt Red kontynuuje prace nad obydwoma czwarta gra Wiedźmin i a remake oryginału z 2007 roku Wiedźmin.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment