Wiedza 2023: Gotowi na wykładnicze przedsięwzięcie, mówi McDermott


Dyrektor generalny ServiceNow, Bill McDermott, na konferencji dostawcy Knowledge 2023 w Las Vegas wezwał IT i biznes do współpracy w celu stworzenia nowej przyszłości w tak zwanym „przedsiębiorstwie wykładniczym”.

Firma, która ma swoje korzenie w dostarczaniu chmury i zarządzanie usługami informatycznymistylizuje się jako a szeroką platformę cyfrowej transformacjipoprzez digitalizację i dalszą automatyzację przepływów pracy. Wystawiło znaczny wzrost przychodów w ostatnich latach, odnotowując przychody w całym roku 2022 w wysokości 7,2 mld USD, co oznacza wzrost o 23% w stosunku do 2021 r.

Około 15 000 uczestników usłyszało McDermotta (na zdjęciu) ewangelizować dla ServiceNow równie mocno jak on robiliśmy dla SAPjako jej prezes.

„Najbliższe 18 miesięcy będzie najbardziej aktywnym w historii rewolucji technologicznej w historii świata” – powiedział w swoim przemówieniu. „Były w historii czasy, kiedy systemy zmieniały świat. Ten nowy okres hiper-automatów będzie większy niż wszystkie razem wzięte…. Aby zmaksymalizować ten moment, musimy zrozumieć różnicę między myśleniem liniowym a wykładniczym”.

Podczas briefingu dla prasy i analityków w przeddzień pokazu McDermott powiedział, że cztery lata temu spędził pierwsze sto dni w ServiceNow, próbując znaleźć klienta, któremu nie podobał się produkt. „Nie byłem przyzwyczajony do tego, że nie znajduję ludzi, którym nie podobał się produkt” — powiedział, dodając, że wartość firmowej konferencji polega na tym, że jej klienci rozmawiają ze sobą, a ServiceNow „usuwa się z drogi”.

Za retoryką prezesa dostawca zapowiedział szereg ulepszeń Platforma „Teraz”..

„Najbliższe 18 miesięcy będzie najbardziej aktywne w historii rewolucji technologicznej w historii świata”

Bill McDermott, ServiceNow

Reklama

Powiedział, że wprowadził nowe przepływy pracy w zakresie finansów i łańcucha dostaw, aby zautomatyzować krytyczne procesy biznesowe. Ogłoszono również generatywna sztuczna inteligencja do istniejącej funkcji sztucznej inteligencji, w tym produktu opartego na sztucznej inteligencji do wzrostu pracowników i rozwoju umiejętności. Kolejnym ogłoszeniem było to, co nazywa „kompleksowym rozwiązaniem umożliwiającym obserwację dla aplikacji w chmurze”.

Wraz z rozwojem technologii ogłosił oddział non-profit o nazwie ServiceNow.org. Stwierdzono, że „pomoże to w technologii, doświadczeniach pracowników i klientów, a także w opracowywaniu aplikacji o niskim kodzie, aby umożliwić wdrażanie katastrof, przesiedlenia uchodźców, zarządzanie wolontariuszami i członkami, zarządzanie zasobami i próby badawcze”.

Ogłosiła również kursy partnerskie „RiseUp with ServiceNow”, których celem jest podniesienie kwalifikacji miliona osób na platformie ServiceNow do końca 2024 roku.

W oświadczeniu McDermott dodał: „Istnieje aplikacja na wszystko, ale nikt nie chce każdej aplikacji. Dyrektorzy generalni potrzebują jednej platformy, która może koordynować cały łańcuch wartości technologii, aby osiągać szybsze wyniki biznesowe.

„Wiedza to miejsce, w którym nasi klienci i partnerzy uświadamiają sobie, w jaki sposób mogą sprostać największym wyzwaniom, przed którymi stoją dziś ich firmy. Jako inteligentna platforma do kompleksowej transformacji cyfrowej, ServiceNow spotyka ludzi, gdzie angażują się z w pełni zautomatyzowanymi rozwiązaniami, aby budować wspaniałe doświadczenia w nowej generacji oprogramowania w chmurze”.

W tym samym czasie, gdy wygłaszał przemówienie programowe na konferencji w Las Vegas, jego następca CEO SAP, Christian Kleinprzemawiał na konferencji klientów i partnerów tego dostawcy, Sapphire, w Orlando na Florydzie.

To też ogłosiło, że tak osadzanie możliwości sztucznej inteligencji w systemach w całym swoim portfolioz “SAP Business AI”.

Klein powiedział w oświadczeniu: „Innowacje, które ogłaszamy w SAP Sapphire, czerpią z naszej bogatej spuścizny odpowiedzialnie rozwijanej, przełomowej technologii dla przedsiębiorstw, zaprojektowanej w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży i procesach, aby zapewnić naszym klientom prosperowanie, zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. przyszły.”

ServiceNow i SAP ogłosiły bliższą współpracę z Microsoft.

ServiceNow powiedział, że jego generatywne ulepszenia AI dla platformy Now są możliwe dzięki rozszerzonemu partnerstwu strategicznemu ServiceNow i Microsoft. „Nowe możliwości obejmują kontroler ServiceNow Generative AI, umożliwiający organizacjom łączenie instancji ServiceNow z OpenAI i Microsoft Azure Open AIoraz Now Assist for Search, wprowadzając moc generatywnej sztucznej inteligencji do wyszukiwania portali, Next Experience lub Virtual Agent”, powiedział.

Tymczasem firma SAP zadeklarowała „kolejny krok w trwającej współpracy SAP z Microsoftem, polegający na wykorzystaniu najnowszych innowacji w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji gotowej do zastosowania w przedsiębiorstwach, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu najbardziej podstawowych wyzwań biznesowych.

„Firmy będą współpracować przy integracji rozwiązań SAP SuccessFactors z rozwiązaniami Microsoft 365 Copilot i Copilot in Viva Learning, a także usługą Azure OpenAI firmy Microsoft, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych modeli językowych, które analizują i generują język naturalny. Integracje umożliwią nowe doświadczenia zaprojektowane w celu poprawy sposobu, w jaki organizacje przyciągają, zatrzymują i rozwijają umiejętności swoich pracowników”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment