Więcej odniesień do nowego HomePoda z ekranem znalezionym w tvOS 17.4


Słyszeliśmy pogłoski o przyszłych planach Apple dotyczących HomePoda 9 do 5Mac poinformował w zeszłym roku, że firma została wewnętrznie działającego systemu tvOS na zmodyfikowanym iPadzie mini, aby zobaczyć, jak będzie działać nowy HomePod z wbudowanym wyświetlaczem. W wersji beta systemu tvOS 17.4 znaleźliśmy dowody na istnienie niewydanego jeszcze urządzenia, które według plotek może być HomePodem z ekranem.

tvOS 17.4 wskazuje na nowy HomePod z wyświetlaczem

Kod widziany przez 9 do 5Mac W tvOS 17.4 beta 3, który został udostępniony we wtorek programistom, ujawnia istnienie nowego urządzenia o nazwie „Z314”, na którym można uruchomić system operacyjny. Jak zapewne wiesz, zarówno Apple TV, jak i HomePod obsługują system tvOS, chociaż wersja działająca na HomePod nie ma interfejsu użytkownika.

Z naszych ustaleń wynika, że ​​niewydane jeszcze urządzenie „Z314” napędzane jest chipem A15 Bionic, który, co ciekawe, jest taki sam jak iPada mini 6. Kod ujawnia, że ​​testowane są wersje wewnętrzne i produkcyjne tego urządzenia, co sugeruje, że mogło ono osiągnąć zaawansowany etap rozwoju.

Aby dodać oliwy do ognia, tvOS 17.4 beta 3 dodaje frameworki SwiftUI do oprogramowania HomePod. Ponadto, hangtracerd (narzędzie systemowe służące do debugowania niereagującego interfejsu użytkownika w aplikacjach na iOS) zostało również dodane do wersji tvOS 17.4 na HomePod. Nie byłoby powodu, aby Apple dodawał takie funkcje do systemu HomePod, gdyby nie planował nowego urządzenia z w pełni funkcjonalnym wyświetlaczem.

Najnowsze plotki na temat HomePoda

Pokaz Amazon Echo |  Nowy HomePod z plotkami o wyświetlaczu
Pokaz Amazon Echo

Dzięki tvOS 17.2 dowiedzieliśmy się, że Apple używał systemu operacyjnego Apple TV na zmodyfikowanych wersjach iPada mini 6. Prawdopodobnie firma badała, jak tvOS wygląda na 8-calowym wyświetlaczu, co pokrywa się z raport analityka Ming-Chi Kuo na temat nowego modelu HomePoda z wyświetlaczem wielkości iPada mini.

Reklama

W systemie tvOS 17.4 beta 3 znaleźliśmy również dowody na to, że Apple korzystał z niewydanego jeszcze modelu komputera Mac (oznaczonego jako Mac14,16) do przeprowadzania testów wewnętrznych.

W tym samym czasie, Apple pracuje nad nową wersją HomePoda z małym ekranem LCD na górze. Oczekuje się, że ten w najbliższej przyszłości zastąpi HomePod 2. Jeśli chodzi o wersję z większym wyświetlaczem, nadal nie jest jasne, czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne – ale biorąc pod uwagę wszystkie te dowody, wydaje się to teraz bardziej prawdopodobne.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...
Advertisment