Więcej gier i aplikacji Uzyskaj wsparcie NVIDIA DLSSNVIDIA DLSS wykorzystuje AI i rdzenie Tensor RTX GeForce RTX, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu. Dzięki DLSS 3 generowanie klatek wspomagane przez sztuczną inteligencję tworzy nowe, wysokiej jakości klatki, zapewniające płynniejszą rozgrywkę. W połączeniu z naszą technologią Super Resolution, DLSS 3 może renderować siedem z każdych ośmiu pikseli w scenie ze sztuczną inteligencją. Adopcja wciąż przyspiesza, a technologia NVIDIA DLSS zapewnia obecnie akcelerowaną przez sztuczną inteligencję wydajność w ponad 300 grach i aplikacjach.

W tym tygodniu D5 Render, renderer ray tracingu w czasie rzeczywistym dla architektów, architektów krajobrazu, projektantów wnętrz, inżynierów i innych profesjonalistów 3D, wprowadza obsługę DLSS 3, zwielokrotniając wydajność. DLSS 3 znacznie poprawia wrażenia z renderowania w czasie rzeczywistym w D5, umożliwiając twórcom pracę z większymi scenami oraz modelami i teksturami o wyższej jakości, bez poświęcania szybkości lub interaktywności. Dla graczy, The Outlast Trials rozpoczyna się dzisiaj z DLSS 2, a Bus Simulator 21 został zaktualizowany o obsługę DLSS 2. Spoglądając w przyszłość, możemy zdradzić, że Ashfall, postapokaliptyczna gra MMORPG firmy NetEase, zostanie uruchomiona z DLSS 3.

D5 Render zwiększa wydajność dzięki aktualizacji NVIDIA DLSS 3

Najnowsza aktualizacja D5 Render zwielokrotnia wydajność dzięki dodaniu obsługi DLSS 3. Wiodące w branży oprogramowanie pozwala użytkownikom zobaczyć każdą modyfikację sceny w czasie rzeczywistym i jest kompatybilne z popularnymi programami do modelowania, takimi jak SketchUp, 3ds Max, Revit, Archicad, Rhino, C4D i Blender.

D5 Render, jedna z akcelerowanych przez układy RTX aplikacji platformy NVIDIA Studio dla twórców, która wcześniej zintegrowała DLSS 2, naszą funkcję sztucznej inteligencji, która umożliwia aplikacjom renderowanie mniejszej wersji obrazu i superresowanie jej za pomocą sztucznej inteligencji, zapewniając praktycznie ten sam poziom jakość przy znacznie wyższej wydajności.

Teraz do D5 dodano obsługę DLSS 3 w układach GPU GeForce RTX z serii 40, co jeszcze bardziej zwiększa liczbę wyświetlanych klatek na sekundę w czasie rzeczywistym. DLSS 3 wykorzystuje sztuczną inteligencję do interpolacji klatek — zwiększając liczbę klatek na sekundę i zapewniając płynniejsze wrażenia podczas edytowania w widocznym obszarze lub prezentowania pracy klientom. Dla użytkowników zajmujących się dużymi, fotorealistycznymi projektami archviz stanowi to ogromną różnicę, zmieniając opóźnioną rzutnię w płynną, responsywną.

„Cieszymy się, że możemy zintegrować DLSS 3 z D5, co znacznie poprawi wydajność naszych użytkowników w czasie rzeczywistym” — powiedziała Jessie Huang, wiceprezes ds. marketingu i operacji w D5. „Wierzymy, że dzięki tej integracji D5 będzie nadal przodować w renderowaniu w czasie rzeczywistym i zapewniać naszym użytkownikom niezrównane wrażenia twórcze”.

Reklama

Ashfall zostanie uruchomiony z NVIDIA DLSS 3

Ashfall od NetEase i Legendary Star Studio to postapokaliptyczna strzelanka MMORPG osadzona w dalekiej przyszłości. Resztki ludzkości przetrwały niszczący świat deszcz bomb nuklearnych, kryjąc się w bunkrach, ale teraz musisz wyruszyć na pustkowia, aby ocalić to, co pozostało z ludzkości, przedzierając się przez zmutowane zwierzęta, najeźdźców i inne zagrożenia.

W momencie premiery gracze korzystający z kart GeForce RTX mogą poprawić swoje wrażenia dzięki technologii NVIDIA DLSS 3. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź ponownie przed premierą Ashfall. Na razie kliknij poniżej, aby obejrzeć zupełnie nowy zwiastun gry Ashfall.

Przed oficjalną premierą Ashfall gracze mogą w lipcu wziąć udział w beta testach. Aby zapisać się do wersji beta, odwiedź stronę Ashfall, dodaj grę do listy życzeń na Steamie i bądź na bieżąco z oficjalnymi kanałami gry w mediach społecznościowych.

Outlast Trials rozpoczyna się dzisiaj z DLSS 2

Seria survival horrorów studia Red Barrels, Outlast, jest uwielbiana przez graczy. 18 maja The Outlast Trials wejdzie do wczesnego dostępu, zapraszając graczy do przetrwania piekielnych „terapii” w pojedynkę lub w trybie współpracy. Wybierz narzędzia, atuty i ulepszenia, aby zapewnić sobie przewagę i opóźnić horrory, które gonią cię po stronie testowej Murkoff Corporation.

Od pierwszej chwili będziesz mieć najszybszą możliwą rozgrywkę dzięki włączeniu technologii NVIDIA DLSS 2 już pierwszego dnia. Przejdź na stronę gry na platformie Steam, aby już dziś dołączyć do wersji próbnych z maksymalnie trzema znajomymi.

Aktualizacja Bus Simulator 21 jest już dostępna z DLSS 2

Doświadcz codziennego życia kierowcy autobusu w dwóch miastach otwartego świata w USA lub Europie, w grze Bus Simulator 21 studia stillalive. Prowadź do 30 licencjonowanych autobusów międzynarodowych producentów, w tym autobusy piętrowe i elektryczne. Zawieź swoich pasażerów do celu bezpiecznie i na czas – w trybie jednoosobowym lub wieloosobowym i zostań najlepszym kierowcą autobusu w mieście.

Teraz miłośnicy autobusów mogą pobrać dużą aktualizację Bus Simulator 21 Next Stop, która wprowadza nowy górski rezerwat przyrody na mapie Angel Shores, nowe misje kampanii, przejścia dla zwierząt i nowe wyzwania dla kierowców. Dodatkowo dostępny jest zupełnie nowy tryb kariery, który łączy tryb piaskownicy z systemem ekonomicznym kampanii, umożliwiając zbudowanie imperium autobusowego od podstaw, z dostępem do wszystkich autobusów, przystanków i nie tylko od momentu rozpoczęcia jazdy. Sprawdź stronę Steam gry, aby uzyskać więcej informacji.

I wreszcie, dla graczy GeForce RTX dostępna jest obsługa DLSS 2, pozwalająca maksymalnie wykorzystać grafikę i zwiększyć liczbę klatek na sekundę, zapewniając ostateczne wrażenia z gry Bus Simulator 21.

Wczesny dostęp Voidtrain już dostępny, wzbogacony o DLSS 2

Pociągi są fajne. Pociągi parowe, które poruszają się po pływających torach w pustce, są chłodniejsze. Zostań członkiem załogi międzywymiarowego ekspresu i odkryj nowy tajemniczy świat zamieszkany przez niesamowite stworzenia, niebezpieczeństwa i niespodzianki. Ulepszaj swój pociąg, zbieraj nowe materiały i buduj lepszą broń w kampanii dla jednego gracza i kooperacji, w którą mogą grać maksymalnie 4 osoby.

Voidtrain firmy HypeTrain Digital opuścił terminal i wszedł do wczesnego dostępu w zeszłym tygodniu na Steamie. Pasażerowie podróżujący z procesorami graficznymi GeForce RTX mogą liczyć na pierwszorzędne traktowanie, z przyspieszoną wydajnością dzięki technologii NVIDIA DLSS 2.

Więcej gier dostępnych teraz z DLSS 2

DLSS 2 można dodać do wielu gier za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzięki wtyczkom silnika, zapewniając graczom GeForce RTX wyższą wydajność i jeszcze lepsze wrażenia. Na Steamie są dziesiątki niezależnych gier wykorzystujących DLSS 2 i jego wtyczki; oto dwa kolejne tytuły z obsługą DLSS, które warto sprawdzić:

  • KartKraft: Zaprojektuj i zbuduj własnego gokarta i walcz o pierwsze miejsce na prawdziwych torach
  • Moon Runner: Przeprowadź pilną konserwację Księżyca w tej darmowej grzeSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...
Advertisment