Widżety Apple Watch brzmią świetnie, ale miejmy nadzieję, że pojawią się też aktywności na żywo


Spojrzenie na powiadomienia zawsze było dużą częścią Zegarek Appleale jest nowy rodzaj powiadomienia, którego tak naprawdę nie ma w Apple Watch. Aktywności na żywonowy typ powiadomień przeznaczony do częstych aktualizacji, zadebiutował w systemie iOS 16 dla wszystkich ekranów blokady iPhone’a i iPhone’a 14 Pro Dynamiczna wyspa. Alerty aktywności na żywo są fantastyczne w telefonie, ale wzmacniają nieaktualne dane na zegarku.

Na przykład zegarek Apple Watch zawiera tarczę zegarka Siri, która umożliwia przeglądanie wyników sportowych ulubionej drużyny. Oglądając, jak moi New Orleans Saints przegrywają z Pittsburgh Steelers w ostatnim sezonie NFL, porównałem aktywność na żywo aplikacji telewizyjnej na iPhonie ze źródłem danych na tarczy zegarka Siri na Apple Watch. W końcu to tam ustawiasz swoje ulubione drużyny.

Aktywność na żywo na iPhonie była fantastyczna. Wynik aktualizował się prawie w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania transmisji, a ja zawsze mogłem zobaczyć aktualny wynik bez konieczności otrzymywania indywidualnych powiadomień o każdej zmianie wyniku. Źródło danych na tarczy zegarka Siri zostało jednak najlepiej opisane jako zepsute. W końcu dogoni to, co było kiedyś punkt podczas gry, ale gra zakończyła się na długo przed aktualizacją wyniku w celu wyświetlenia późniejszych wyników lub wyniku gry.

oficjalne wsparcie aktywności na żywo NBA na iOS

Nie przypominam sobie, aby źródło danych sportowych na tarczy zegarka Siri zawsze było tak zepsute. Może nie był utrzymywany od lat, odkąd został wprowadzony, a może po prostu miał zły dzień. Zdarza się. Ale najlepszym sposobem, aby zobaczyć wyniki sportowe w czasie rzeczywistym na Apple Watch, byłoby włączenie powiadomień o aktualizacjach wyników na iPhonie. To mija się z celem działań na żywo.

A to tylko jeden przykład. Wdrażanie Aktywności na żywo nie odbywało się z zawrotną szybkością, ale aplikacje, które działają z Aktywnościami na żywo, są dobrze odbierane. Aktualizacje lotów, aktualizacje dostaw żywności i szacowane czasy przybycia na wspólne przejazdy są przydatne i byłyby mile widziane na zegarku.

Reklama

Apple Watch agresywnie rezerwuje jednak żywotność baterii, a aplikacje innych firm nie mogą robić więcej niż wysyłanie powiadomień i od czasu do czasu dostarczanie danych dotyczących komplikacji. Jednak przekształcenie zegarka w okno działań na żywo, na które zezwolisz, byłoby warte każdego uderzenia baterii. Domyślam się, że mniej chodzi o uderzenie w baterię, a bardziej o to, kiedy priorytetowo potraktować wsparcie. Aktywności na żywo na iPhone’ach wciąż mają mniej niż rok.

koncepcja systemu watchOS 10

Chociaż nie ma słowa o losie aktywności na żywo w Apple Watch, wierzymy, że watchOS 10 tak będzie wprowadzić nowy system widżetów to może nakładka powyżej dowolna tarcza zegarka. Narzędzie ponownie będzie polegać na tym, jak aktualne mogą być dane widżetów dla aplikacji innych firm. W przykładzie źródła danych wyników sportowych na tarczy zegarka Siri nie jest to nawet źródło danych innej firmy opóźnione w stosunku do ograniczeń aktualizacji.

Na szczęście już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego podglądu systemu watchOS 10. Chociaż nie spodziewam się zobaczyć aktywności na żywo na Zegarek Apple mam jednak nadzieję, że dane będą mogły płynąć z serwerów lub iPhone’a w bardziej odpowiednich ramach czasowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple potwierdza trwające spowolnienie FaceTime i awarię iMessage

Apple twierdzi, że zarówno FaceTime, jak i iMessage doświadczają dziś spowolnień i przestojów. Problem zaczął się kilka godzin temu i trwa. Apple wymienia...

Podobno Pixel Watch 2 otrzyma w tym roku znaczną aktualizację

Podczas Zegarek Google Pixel może nie być tak duży i fantazyjny, jak wiele innych smartwatchy na rynku, jest kochany przez wielu ze względu...

Niedocenionym bohaterem zegarka Apple Watch są ukryte przyciski zwalniania paska

W szerokim świecie zegarków na rękę nie ma łatwiejszego sposobu na dostosowanie zegarka do własnych upodobań estetycznych lub spersonalizowanie zegarka niż wymiana pasków...
Advertisment