Widok kafelków Google Meet jest dostępny na urządzeniach mobilnych, począwszy od iOS z 48-osobowym układem iPada [Update]


Ostatni rok, Aplikacja Google do rozmów wideo zyskała ulepszony układ pulpitu, dzięki czemu możesz widzieć wszystkich na dużych spotkaniach. Widok kafelków Google Meet jest teraz dostępny w aplikacjach mobilnych, począwszy od iOS.

Aktualizacja 3/15: Google dostarczył więcej szczegółów o nadchodzącym widoku kafelków. Zacznie się udostępniać na Androida pod koniec marca. Na telefonach (w tym iOS) można wyświetlić do ośmiu kwadratowych kanałów wideo. W międzyczasie „wybrane” iPady – przypuszczalnie 12,9-calowy Pro – będą obsługiwać 48 kanałów wideo w spakowanym układzie 8 × 6.

Google powtarza, że ​​„obecnie trwa stopniowe wdrażanie” na urządzeniach Apple. Google Meet i Gmail na iOS zostały zaktualizowane w ostatnich tygodniach, aby „zapewnić spójne wrażenia użytkownikom na różnych platformach”.


Oryginał 3/10: Google krótko ogłoszone nowy widok na Androida i iOS na początku tego miesiąca, przedstawiający plany dotyczące przyszłości pracy, oraz nowy poziom Workspace Frontline.

Mobilny widok kafelków umożliwia jednoczesne wyświetlanie większej liczby osób. Maksymalnie ośmiu uczestników może pojawić się jednocześnie z dowolnymi dodatkowymi osobami zaznaczonymi w prawym dolnym rogu. Każde pole zawiera imię i nazwisko osoby, a status rozmowy jest odnotowany w prawym górnym rogu.

Google dzisiaj powiedziany że widok kafelków jest teraz wdrażany w Meet na iOS, co prawdopodobnie obejmuje zarówno dedykowaną aplikację, jak i zintegrowane środowisko Gmaila. „Wkrótce” na Androida.

Reklama

W tym roku firma planuje ulepszyć korzystanie z Google Meet na urządzeniach mobilnych. Na przykład „obsługa podzielonego ekranu i obrazu w obrazie w Meet na urządzeniach przenośnych pomoże Ci bezproblemowo czatować lub przeglądać Gmaila bez utraty wizualnego wątku spotkania”. Wkrótce dostępne będą również zastępowanie tła, pytania i odpowiedzi oraz ankiety.

Mówiąc szerzej, Meet koncentruje się na funkcjach drugiego ekranu, które umożliwiają korzystanie z różnych urządzeń do obsługi połączeń.

Dzięki nowym funkcjom drugiego ekranu użytkownicy mogą prezentować i w pełni uczestniczyć w korzystaniu z Google Meet, w tym za pomocą czatu, ankiet oraz pytań i odpowiedzi, z dowolnego urządzenia, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Więcej o Google Meet:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Google w YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Szósty sezon Black Mirror trafi na Netflix 15 czerwca

Nadchodząca część będzie składać się z pięciu nowych odcinków, w tym jednego, w którym kobieta zdaje sobie sprawę, że platforma streamingowa, która wygląda...

Beat Sabre to najnowsza gra VR, która może pojawić się na goglach Apple w przyszłym tygodniu

Jesteśmy w ostatnich dniach hype'u na słuchawki Apple (przynajmniej mamy taką nadzieję), a to oznacza, że ​​wciąż jest czas na przewidywania. Wczoraj...

Lokacja Kapliczki Sinatanika i opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Sanktuarium Sinatanika jest sanktuarium w środku The Legend of Zelda: Łzy królestwaregionu Akkala Highlands. Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Sinatanika,...
Advertisment