Widgetsmith świętuje 100 milionów pobrań dzięki nowej funkcji gradientowego tła


Widgetsmith, popularna aplikacja do tworzenia widżetów na iPhone’a i iPada, dodała dziś nową funkcję „Gradientowe tła”, aby uczcić niesamowity kamień milowy. Ta funkcja „pozwala podnieść estetykę w zupełnie nowy sposób”, programista David Smith mówi. Oto jak to działa.

W uwagach do wydania dzisiejszej aktualizacji Dave wyjaśnia, że ​​ta funkcja umożliwia tworzenie niestandardowych gradientowych teł dla widżetów. Dla wszystkich użytkowników dostępny jest zestaw specjalnych motywów ze złotym gradientem. Subskrybenci Widgetsmith Premium mogą uzyskać dostęp do wielu innych motywów gradientów, a także możliwość „edytowania gradientów według własnego uznania”.

Raz ty pobierz najnowszą wersję Widgetsmith z App Store, nowe motywy gradientu można znaleźć podczas tworzenia widżetu w sekcji „Motywy” edytora. Możesz dotknąć przycisku „Dostosuj motyw” u dołu, aby nadać gradientowi osobisty charakter.

Ujęcie 9to5Mac

Na koniec Dave mówi, że Widgetsmith przekroczył niesamowity kamień milowy: 100 milionów pobrań. „Myślenie, że coś, co zbudowałem w mojej piwnicy, może wzbogacić życie tak wielu ludzi, jest naprawdę przytłaczające” — mówi.

Kiedy uruchomiłem Widgetsmith 16 września 2020 r., nie miałem pojęcia, co się wydarzy. Że Widgetsmith poprowadzi falę dostosowywania iPhone’a i przyniesie tyle radości tak wielu.

Dziękujemy, że jesteś jednym z tych 100 milionów i zdecydowałeś się uczynić Widgetsmith częścią swojego życia. Widgetsmith nigdy nie dotarłby do tego punktu, gdyby ludzie tacy jak Ty nie podzielili się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Jesteś częścią czegoś naprawdę wyjątkowego.

To zasłużony kamień milowy; Dave wykonał niesamowitą pracę nad Widgetsmith. Widgetsmith był nie tylko jedną z pierwszych aplikacji do dostosowywania ekranu głównego, która została uruchomiona wraz z iOS 14 w 2020 roku, ale od tego czasu otrzymuje ciągłe aktualizacje, które dodają nowe opcje dostosowywania i poprawiają ogólne wrażenia.

Reklama

Udowadniając, jak popularny i lubiany jest Widgetsmith, aplikacja ma ponad 550 000 ocen w App Store ze średnią oceną 4,6 gwiazdki. Nie sądzę, żebyś mógł zrobić coś lepszego. Uznanie dla ciebie, Dave.

Możesz pobierz Widgetsmith z App Store za darmo. Możesz odblokować pełne doświadczenie dzięki subskrypcji w aplikacji za 1,99 USD miesięcznie lub 19,99 USD. To jest warte każdego grosza.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!