Widget Instagram otwiera kamerę opowieści z ekranu blokady


Instagram pracował ostatnio nad wieloma nowymi funkcjami w swojej aplikacji na iPhone’a. W tym tygodniu użytkownicy zauważyli kolejną nową funkcję na Instagramie na iOS: widżet otwierający kamerę opowieści bezpośrednio z ekranu blokady.

Jak zauważyło wielu użytkowników i zostało potwierdzone przez 9 do 5Macnajnowsza wersja aplikacji Instagram na iPhone’a zawiera nowy widżet ekranu blokady. Mały widżet działa jak skrót przenoszący użytkownika bezpośrednio do Story Camera w aplikacji Instagram. Widżet działa zgodnie z obietnicą i jest super szybki. Wystarczy jedno dotknięcie, aby Instagram był gotowy do robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Nowy widżet z pewnością jest dobrą wiadomością dla tych, którzy zawsze publikują Stories na Instagramie, ponieważ użytkownik nie musi już odblokowywać telefonu, znajdować odpowiedniej aplikacji i dopiero wtedy otwierać kamerę Story.

Oczywiście robienie zdjęć przy użyciu natywnej aplikacji Aparat na iPhone’a jest zawsze najlepszą opcją, jeśli chodzi o robienie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. Jednak niektóre osoby mogą preferować używanie Instagrama jako głównego aparatu ze względu na filtry i inne efekty dostępne w aplikacji. Możliwość zrobienia tego bezpośrednio z ekranu blokady jest całkiem wygodna.

Więcej funkcji już wkrótce

Niedawno, 9 do 5Mac zgłoszono, że Instagram testował także klip z aplikacją aby umożliwić użytkownikom korzystanie z platformy krótkich filmów Reels, gdy nie mają zainstalowanej aplikacji Instagram. Ostatni rok, Instagram wdrożył obsługę aktywności na żywodzięki czemu użytkownicy będą mogli zobaczyć postęp przesyłania nowego posta lub historii po przejściu do innej aplikacji.

Reklama

Niestety, jedna rzecz, której zespół Instagrama nie opracował, to aplikacja na iPada – szkoda.

Jeśli chodzi o nowy widżet blokady ekranu, pobierz najnowszą wersję aplikacji Instagram na swojego iPhone’a, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych funkcji. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store. Warto zauważyć, że widżety ekranu blokady wymagają systemu iOS 16 lub nowszego.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Uzyskaj ograniczoną czasowo zniżkę na ten wielourządzeniowy power bank za 199,99 USD

Grafenowy power bank Flash Pro Plus potrafi po trochu wszystkiego. Ma akumulator o pojemności 25 000 mAh, porty USB-C i USB-A, bezprzewodowe...

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...
Advertisment