Wiadro popcornu Dune 2 eksploduje w Internecie


Nic nie mówi: „Jestem wielkim fanem tego popularnego filmu!” zupełnie jak ekskluzywne dla teatru wiadro popcornu, które można kupić na stoisku z koncesjami. The Wonka wiadro miało kształt kultowego kapelusza cukiernika lalka BarbieNaturalnie był to różowy kabriolet. Te rzeczy mogą być dość drogie, ale jeśli jesteś zagorzałym fanem, robisz, co musisz.

A jeśli jesteś fanem serii Dune, możesz mieć motywację do dołożenia wszelkich starań. YouTuber Cris Parker opublikował zdjęcie rzekomego Wydma 2 Wiadra z popcornem… i to na pewno jest coś!

…to ma być jeden z największych robaków! Zdobyć? Ha ha! Całkowicie tak nie wyglądać jak coś innego. I oczywiście ludzie w Internecie zachowują się zupełnie normalnie w związku z ziejącym otworem. …Prawidłowy?

Ahem. Pomijając prymitywne żarty, pomysł włożenia ręki w wąsy wydaje się po prostu odrażający! Jak masz zmaksymalizować spożycie popcornu, jeśli musisz poruszać się po coraz bardziej maślanych przydatkach? Przynajmniej kiedy przyniesiesz go do domu, będziesz miał bardzo gorący początek rozmowy.

Zanim jednak zaczniesz robić sobie nadzieje, należy przyznać, że nie było oficjalnego ogłoszenia Wydma 2 wiadro popcornu. A biorąc pod uwagę, jak francuski gin napisał to zdjęcie, może to być sprzedaż wyłącznie międzynarodowa. Może to być też zabawny gag wymyślony przez fanów. Niezależnie od pochodzenia, Wydma 2 wiadro popcornu jest gdzieś na świecie i żyje własnym życiem.

Wydma 2 wejdzie do kin 13 marca. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy wiadra popcornu będą dostępne.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...
Advertisment