WhatsApp wreszcie uruchamia wersję beta aplikacji na iPada


Popularny komunikator WhatsApp został stworzony z myślą o smartfonach. Jednak z biegiem lat aplikacja stała się dostępna także na komputery – z zupełnie nową wersją dla systemu macOS wydaną w zeszłym miesiącu. Teraz WhatsApp wreszcie pojawia się na iPadzie, umożliwiając użytkownikom dostęp do wiadomości na dowolnym urządzeniu Apple.

WhatsApp ma teraz wersję beta aplikacji na iPada

Jak donosi WABetaInfo, najnowsza wersja aplikacji WhatsApp Beta dostępna w aplikacji TestFlight firmy Apple jest kompatybilna z systemem iPadOS. Wcześniej użytkownicy iPadów musieli korzystać z wersji internetowej, ponieważ nie było aplikacji na iPadOS, a wersja na iPhone’a nie była kompatybilna z tabletem Apple.

9 do 5Mac potwierdził, że WhatsApp Beta działa teraz na iPadzie z podobnym podejściem do aplikacji na Maca. Po zainstalowaniu i otwarciu aplikacji zostaniesz poproszony o użycie WhatsApp na telefonie w celu zeskanowania kodu QR. Następnie aplikacja pobierze wszystkie Twoje rozmowy, a Ty będziesz mógł wysyłać i odbierać wiadomości na swoim iPhonie, iPadzie i komputerze Mac.

Aplikacja na iPada działa nawet wtedy, gdy iPhone nie znajduje się w pobliżu ani nie jest podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, podobnie jak nowa aplikacja na macOS. Interfejs wykorzystuje większy ekran iPada, aby wyświetlić więcej treści w kolumnach. Pierwsze wskazówki, że WhatsApp pracuje nad aplikacją na iPada, pojawiły się w sieci w 2021 roku.

Jak jednak zapewne zauważyłeś, wersja na iPada (podobnie jak wersja na komputery stacjonarne) jest tylko aplikacją towarzyszącą. Oznacza to, że nie można z niego utworzyć nowego konta WhatsApp. Mimo to posiadanie aplikacji na iPada umożliwiającej dostęp do wiadomości w telefonie to już dobra wiadomość dla użytkowników WhatsApp.

Reklama

Dostępność

Niestety nadal nie jest jasne, kiedy WhatsApp na iPada będzie dostępny publicznie. Wersja beta jest dostępna tylko poprzez TestFlight, a uzyskanie do niej dostępu jest dość trudne, ponieważ liczba slotów jest bardzo ograniczona. Mamy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim trafi do App Store. (Wersja na Maca wydanie zajęło prawie rokJednakże.)

W międzyczasie możesz bezpłatnie pobrać aktualną wersję WhatsApp na iPhone’a w App Store.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...
Advertisment