WhatsApp wprowadza odświeżony wygląd na iOS i Androida


WhatsApp w czwartek ogłosił, że oficjalnie wypuszcza aktualizację, która wprowadza odświeżony wygląd aplikacji na iOS i Androida. Użytkownicy zauważą nową paletę kolorów i inne zmiany, które sprawią, że korzystanie z WhatsApp na obu platformach będzie bardziej płynne.

WhatsApp wprowadza odświeżony design

Dzięki aktualizacji WhatsApp przyjmuje kolor zielony jako kolor akcentujący aplikacji. W rezultacie elementy takie jak plakietki i przyciski powiadomień będą teraz wyświetlane na zielono. Na Androidzie zmiana wydaje się jeszcze bardziej radykalna, gdyż pasek zakładek został przeniesiony na dół ekranu, upodabniając aplikację do wersji na iPhone’a.

W przypadku trybu ciemnego WhatsApp twierdzi, że zmienił kolory, aby zapewnić wyższy kontrast i ciemniejsze tony, aby „zmniejszyć zmęczenie oczu w warunkach słabego oświetlenia”, ponieważ ludzie chcieli „ciemniejszego trybu ciemnego”. Ikony i ilustracje również zostały zaktualizowane, nadając im bardziej zaokrąglony i wyprofilowany styl. Aplikacja otrzymała także nowe animacje i tapety czatu.

Nasza praca w WhatsApp kształtuje sposób, w jaki codziennie porozumiewa się ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie. Traktujemy tę rolę poważnie i skupiamy się na szczegółach, aby zapewnić ją naszym użytkownikom. Naszym celem jest stworzenie aplikacji, która nie tylko będzie działać bezproblemowo, ale także będzie sprawiać wrażenie naturalnego przedłużenia Twojego telefonu – pozwalając Ci skupić się na rozmowach, które są ważne w Twoim codziennym życiu. Wierzymy, że sukces można osiągnąć, gdy nasz projekt usprawni sposób, w jaki ludzie komunikują się w WhatsApp i umożliwi im nawiązanie kontaktu na nowe sposoby.

Nasza filozofia projektowania opiera się na zasadach naszych produktów, dzięki którym WhatsApp jest prosty, niezawodny i prywatny. Filtrujemy je przez pryzmat projektu, aby tworzyć intuicyjne i przejrzyste przepływy, które działają uniwersalnie i pomagają ludziom łączyć się, jednocześnie chroniąc ich prywatność. Przykładamy dużą wagę do tego, jak ludzie korzystają ze swoich urządzeń i projektujemy nasz interfejs użytkownika tak, aby uzupełniał ich dotychczasowe doświadczenia, dzięki czemu WhatsApp wydaje się znajomy i łatwy w obsłudze. Jeśli wiesz, jak korzystać ze swojego urządzenia, korzystanie z WhatsApp powinno być łatwe.

Projekt WhatsAppa

Zmiany te były przez jakiś czas testowane z użytkownikami wersji beta WhatsApp, ale obecnie są udostępniane publicznie na całym świecie. W zeszłym miesiącu, WhatsApp zaktualizował swoją aplikację na iOS, wprowadzając obsługę klucza dostępu.

WhatsApp jest dostępny bezpłatnie w App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 12 lub nowszym. Pamiętaj, aby zaktualizować aplikację, aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment