WhatsApp udostępnia wiadomości głosowe i ankiety w swojej funkcji Kanały


W środę WhatsApp ogłosił aktualizację funkcji Kanały, która umożliwia wysyłanie wiadomości do dużej liczby użytkowników obserwujących ten kanał. Dzięki aktualizacji kanały WhatsApp obsługują teraz wiadomości audio, ankiety i nie tylko. Czytaj dalej, aby szczegółowo opisać, jakie zmiany wprowadza aktualizacja.

Nowe funkcje dostępne w kanałach WhatsApp

Według WhatsApp możliwość wysyłania wiadomości audio to jedna z ulubionych funkcji użytkowników, ponieważ codziennie w aplikacji wysyłanych jest 7 milionów wiadomości audio. Z tego powodu WhatsApp udostępnia wiadomości audio na kanałach. Oznacza to, że administratorzy kanałów będą mogli wysyłać wiadomości audio do wszystkich swoich obserwujących.

Dzięki dzisiejszej aktualizacji WhatsApp umożliwi także użytkownikom udostępnianie ankiet na kanale. Ponadto dostępna jest teraz opcja udostępniania aktualizacji z określonego kanału w statusie WhatsApp. WhatsApp zwiększa także maksymalną liczbę administratorów na kanale, która wynosi obecnie do 16.

Według firmy nowe funkcje są obecnie wdrażane na całym świecie i wkrótce powinny być dostępne dla wszystkich.

W listopadzie WhatsApp wprowadził funkcję, która pozwala użytkownikom powiązać swoje konto z adresem e-mail, aby mogli uwierzytelniać się przy użyciu weryfikacji e-mailem zamiast SMS-em. Platforma również uruchomiła nową aplikację dla systemu macOS w sklepie Mac App Store I rozpoczął testowanie aplikacji beta na iPada.

Reklama

WhatsApp jest dostępny bezpłatnie w App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 12 lub nowszym. Pamiętaj, aby zaktualizować aplikację, aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...
Advertisment