WhatsApp pracuje nad wygasającymi grupami na określone okazje


WhatsApp ostatnio dodał wiele nowych funkcji do swojej platformy, a wkrótce użytkownicy będą mieli nową opcję zarządzania grupami. Mówiąc dokładniej, popularna platforma do przesyłania wiadomości testowała nową funkcję wygasającej grupy. Jak sama nazwa wskazuje, nowa opcja przypomni użytkownikowi o usunięciu grupy po pewnym czasie.

Ta historia jest wspierana przez Mosyle, jedyna ujednolicona platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 35 000 organizacji wykorzystuje rozwiązania Mosyle do automatyzacji wdrażania, zarządzania i zabezpieczania milionów urządzeń Apple każdego dnia. Poproś o BEZPŁATNE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota swojej floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Oto jak działa funkcja wygasających grup WhatsApp

Wyobraź sobie, że musisz utworzyć czat grupowy na określone wydarzenie, na przykład zorganizować przyjęcie urodzinowe lub zaprosić znajomych na kolację. Po wydarzeniu grupa może stać się bezużyteczna, ale pozostanie tam, dopóki właściciel grupy nie usunie jej lub wszyscy członkowie nie opuszczą.

W przypadku wygasających grup użytkownik, który utworzył grupę, może ustawić termin jej usunięcia. W tej chwili wersja beta WhatsApp na iPhone’a oferuje opcje wygasania grup po dniu, tygodniu lub po niestandardowej dacie. Po upływie tego terminu WhatsApp poprosi użytkownika o usunięcie grupy – co oznacza, że ​​nie nastąpi to automatycznie.

Jak zauważył o WABetaInfo, funkcja jest obecnie w fazie rozwoju i zostanie udostępniona dla wszystkich w przyszłej aktualizacji aplikacji. Nawet w najnowszej wersji beta WhatsApp użytkownicy mogą na razie nie widzieć nowej opcji wygasających grup.

Reklama

Oprócz wygasających grup, WhatsApp testuje również nową opcję pozwalającą użytkownikom edytować wysłane wiadomości, podobny do Telegrama i iMessage. W tym samym czasie platforma należąca do Meta pracowała nad nowa funkcja newslettera które pozwolą twórcom na dystrybucję wiadomości do dużej liczby użytkowników. Ta funkcja powinna działać w taki sam sposób, jak kanały Telegrama.

WhatsApp pracuje nad nową funkcją grup wygasających na określone okazje

Więcej o WhatsAppie

Na początku tego roku WhatsApp wydał aktualizację dla swojej aplikacji na iOS dodaje obsługę obrazu w obrazie dla połączeń wideo. Dzięki temu użytkownicy mogą otworzyć inną aplikację bez przerywania połączenia. Niedawno aplikacja na iPhone’a zyskała taką możliwość pozwól użytkownikom tworzyć własne naklejki na podstawie ich zdjęć.

WhatsApp jest dostępne za darmo w App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 12 lub nowszym.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!