WhatsApp obsługuje teraz zdjęcia i filmy HD


Kilka tygodni temu, Ogłosił to Mark Zuckerberg że WhatsApp jest w trakcie udostępniania zdjęć w jakości HD, a wkrótce dołączy do nich wideo HD. Na dzień dzisiejszy proces jest zakończony: Meta to potwierdziła Krawędź aby zarówno zdjęcia, jak i filmy HD były dostępne dla każdego.

„Zarówno zdjęcia, jak i filmy HD zostały udostępnione na całym świecie” – powiedziała rzeczniczka WhatsApp, Ellie Heatrick Krawędź w oświadczeniu przesłanym e-mailem. Firma zamieściła także film promocyjny do Threads, zachęcając użytkowników do „dzielenia się epickimi chwilami” dzięki nowej, dostępnej funkcji do beta testerów przez ostatnie kilka miesięcy.

Po wybraniu zdjęcia lub filmu do wysłania z rolki z aparatu, u góry ekranu (po lewej stronie narzędzia przycinania) powinien pojawić się przycisk „HD”. Po wybraniu tej opcji pojawi się menu z monitem o wybranie „Jakości standardowej” lub „Jakości HD”.

Jeśli jeszcze nie widzisz tego przycisku, miej oko — musiałem kilka razy ponownie otworzyć App Store, zanim w końcu pojawiła się opcja aktualizacji.

Wcześniej użytkownicy WhatsApp mogli wysyłać obrazy tylko w bardzo skompresowanej jakości, co dawało aplikacji poważną wadę w porównaniu z konkurencyjnymi usługami, takimi jak iMessage.

Zdjęcia i filmy w jakości HD pojawiają się wraz z szeregiem innych znaczących aktualizacji, które wydają się zwiększać konkurencyjność WhatsApp w sferze biznesowej. Meta wydała niedawno plik wersja natywna aplikacji dla systemu macOS, która obsługuje połączenia wideo do ośmiu uczestników i połączenia audio do 32. Udostępnianie ekranu jest nowo dostępny dla platformy, podobnie jak inne nienazwane czaty grupowe.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment