WhatsApp dodaje weryfikację e-mailem w celu uwierzytelnienia


WhatsApp wprowadza obecnie aktualizację umożliwiającą użytkownikom powiązanie konta z adresem e-mail. W rezultacie ludzie mogą uwierzytelniać się w WhatsApp, korzystając z weryfikacji e-mailowej zamiast SMS-a. Funkcja była wcześniej dostępna w wersji beta WhatsApp, a teraz może z niej korzystać każdy.

WhatsApp dodaje weryfikację e-mailową

Jak zauważył WABetaInfo, wersja 23.24.70 aplikacji WhatsApp dla iPhone’a, wydana dzisiaj w App Store, dodaje funkcję weryfikacji e-mailem. Ta opcja nie zastępuje weryfikacji SMS-em, ale działa alternatywnie, gdy użytkownicy znajdują się na obszarze bez zasięgu sieci komórkowej i muszą zalogować się na swoje konto WhatsApp.

Aby dodać adres e-mail do swojego konta, dotknij zakładki Twój profil, wybierz menu Konto i dotknij Adres e-mail. WhatsApp wyjaśnia, że ​​adres e-mail służy wyłącznie do uzyskiwania dostępu do konta i nie będzie widoczny dla innych użytkowników.

Należy pamiętać, że adres e-mail służy wyłącznie do uwierzytelniania, więc aby korzystać z WhatsApp, nadal potrzebujesz ważnego numeru telefonu. WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która umożliwia pozwoli użytkownikom ustawić nazwę użytkownika, którą można udostępniać innym zamiast numeru telefonu, ale ta opcja nie została jeszcze udostępniona.

Więcej o WhatsAppie

Wcześniej w tym miesiącu, WhatsApp uruchomił nową aplikację na macOS, całkowicie przebudowany do działania natywnie na komputerach Mac. W październiku aplikacja rozpoczęła wdrażanie możliwość korzystania z dwóch kont WhatsApp na tym samym urządzeniu. Dodało również obsługa kluczy dostępu w systemie Android.

Reklama

WhatsApp jest dostępny bezpłatnie w App Store. Aby uzyskać dostęp do wszystkich nowych funkcji, upewnij się, że zainstalowałeś najnowszą wersję aplikacji.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cena Sony WH-1000XM5 spadła do nowego rekordowo niskiego poziomu

Wygląda na to, że Boże Narodzenie nadeszło wcześniej, jeśli szukasz naprawdę dobrej oferty na słuchawki redukujące hałas. W tej chwili Target sprzedaje...

Ładowarka podróżna mophie MagSafe z szybkim ładowaniem Apple Watch

W zeszłym miesiącu, Mophie odświeżony jedna z najpopularniejszych ładowarek z obsługą niektórych nowych specyfikacji. Chociaż niewiele się zmieniło, od kilku tygodni korzystam...

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...
Advertisment