Weteran projektowania Apple z 25-letnim stażem ogłasza odejście; Stary zespół Jony’ego Ive’a „prawie całkowicie się rozwiązał”


Z nowego raportu firmy Apple wynika, że ​​traci kolejnego weterana zespołu projektowego Bloomberga. Duncan Kerr, projektant pracujący w Apple od ponad 25 lat, podobno poinformował firmę, że w najbliższej przyszłości odejdzie.

Według jego LinkedIn Kerr dołączył do Apple w 1999 roku. Bloomberga opisuje Kerra jako „instrumentalnego w rozwoju kilku generacji iPhone’a, iPada i komputera Mac”. Jakiś dogłębna historia z Tapetana przykład przypisuje Kerrowi opracowanie systemu powiadomień „dotknięciem” dla oryginalnego zegarka Apple Watch.

Kerr dołączy do garstki innych doświadczonych projektantów Apple, którzy opuścili firmę w ciągu ostatniego roku. Na przykład w lutym najdłużej pracujący starszy projektant Apple, Bart Andre, emerytowany po ponad 30 latach pracy w firmie.

jako Bloomberga Jak wyjaśnia raport, Kerr był jednym z niewielu członków zespołu projektowego Jony’ego Ive’a, którzy nadal pracowali w Apple. „Wraz z odejściem zespół Ive’a, składający się z około dwudziestu blisko ze sobą powiązanych pracowników, został prawie całkowicie rozwiązany” – czytamy w raporcie.

W obecnej sytuacji zespołem ds. projektowania przemysłowego Apple kieruje dyrektor operacyjny Jeff Williams.

Reklama

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment