Western Digital przedstawia przenośne dyski twarde o przekątnej 2,5 cala i największej na świecie pojemnościWraz z eksplozją treści cyfrowych ludzie potrzebują większych i solidniejszych rozwiązań, które ułatwią dostęp do nich i ich zachowanie. Firma Western Digital wprowadza dziś rozszerzenie przenośnych dysków twardych do swoich produktów WD, WD_BLACK i SanDisk Professional, oferując największą na świecie pojemność przenośnego dysku twardego 2,5 cala. Linia przenośnych dysków twardych WD My Passport, dysk do gier WD_BLACK P10 i SanDisk Professional G- Wszystkie dyski DRIVE ArmorATD będą teraz dostępne w pojemnościach 6 TB.

„Poszerzenie naszego portfolio o pierwszy na świecie przenośny dysk twardy 2,5” i 6 TB to niesamowite osiągnięcie technologiczne, które pozwala nam w dalszym ciągu przesuwać granice tego, co możliwe” – powiedział Nitin Kachhwaha, dyrektor ds. zarządzania produktami w Western Digital. „Oferta do 6 TB w tak małej obudowie i przystępnej cenie zapewnia każdemu – studentom, graczom, zawodowym filmowcom i nie tylko – większą elastyczność w tworzeniu i przechowywaniu jeszcze większej ilości niezbędnej zawartości na jednym przenośnym dysku”.

Nowy, rekordowy punkt pojemności 6 TB jest już dostępny u wiodących marek Western Digital, oferując solidniejsze, specjalnie zaprojektowane rozwiązanie dla konsumentów, graczy i profesjonalistów:

Z WD możesz bezpiecznie zabezpieczyć swoją następną podróż
Dzięki pojemności do 6 TB dostępnej obecnie w dyskach twardych WD My Passport poszukiwacze przygód mogą w spokoju przechowywać więcej i bez wysiłku tworzyć kopie zapasowe swoich cyfrowych wspomnień. Dysk My Passport Ultra to sprawdzone, przenośne rozwiązanie pamięci masowej wyposażone w technologię USB-C i nowoczesną metalową konstrukcję. Jest gotowy od razu po wyjęciu z pudełka i ma wygodną, ​​smukłą obudowę, którą można łatwo przenosić. Ochrona hasłem z 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym AES pomaga chronić cenne treści. Dyski twarde My Passport są dostępne w różnych kolorach, pasujących do każdego stylu.

Obydwa dyski WD My Passport Ultra o pojemności 6 TB i dyski WD My Passport Ultra o pojemności 6 TB dla komputerów Mac sprzedawane są w cenie sugerowanej 199,99 USD. Zarówno dyski WD My Passport, jak i WD My Passport dla komputerów Mac o pojemności 6 TB można nabyć w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 USD. Dysk WD My Passport o pojemności 6 TB, współpracujący z USB-C, kosztuje 184,99 USD sugerowanej ceny detalicznej. Wszystkie produkty są już dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych, sprzedawców internetowych Western Digital oraz w sklepie Western Digital.

Zwiększ swoją przewagę konkurencyjną w grach dzięki WD_BLACK
Dysk do gier WD_BLACK P10 umożliwia graczom wyposażenie konsoli lub komputera w narzędzia zwiększające wydajność, aby dotrzymać tempa współczesnym złożonym tytułom AAA. Dzięki dostępnej obecnie pojemności 6 TB, która może pomieścić do 150 gier, dysk jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą zwiększyć pamięć masową swojej konsoli lub komputera PC i cieszyć się grami bez konieczności rezygnowania z gier do usunięcia lub rezygnacji z aktualizacji, aby zrobić miejsce dla nowe tytuły.

Dysk do gier WD_BLACK P10 o pojemności 6 TB kosztuje 184,99 USD sugerowanej ceny detalicznej. Dysk jest już dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych, sprzedawców internetowych Western Digital oraz w sklepie Western Digital.

Reklama

Uzyskaj idealne zdjęcie dzięki SanDisk Professional
Dzięki dyskowi G-DRIVE ArmorATD firmy SanDisk Professional konsumenci otrzymują dysk terenowy odporny na wstrząsy, deszcz i kurz o stopniu ochrony IP54 oraz odporność na zgniatanie, co pomaga chronić cenne nagrania zarówno w plenerze, jak i w studiu. Dysk SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD o pojemności 6 TB zapewnia niezawodny i przenośny sposób tworzenia kopii zapasowych zdjęć, nagrań wideo i plików, gdziekolwiek prowadzi przygoda.

Dysk SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD o pojemności 6 TB kosztuje 229,99 USD sugerowanej ceny detalicznej. Dysk będzie dostępny do końca tego miesiąca u wybranych sprzedawców detalicznych, sprzedawców internetowych Western Digital oraz w sklepie Western Digital.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...
Advertisment