Western Digital przedstawia nowy dysk stacjonarny SanDisk o pojemności 8 TBFirma Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) rozszerzyła swoją ofertę SanDisk o nowy dysk SanDisk Desk Drive o pojemności 8 TB, co stanowi największą pojemność w historii zewnętrznego dysku półprzewodnikowego (SSD) do komputerów stacjonarnych. Ta nowa klasa dysków, charakteryzująca się szybkością i niezawodnością dysków SSD, zapewnia twórcom treści i profesjonalistom biznesowym łatwy sposób tworzenia kopii zapasowych zdjęć, filmów i plików w wysokiej rozdzielczości oraz szybkiego dostępu do nich w jednym, wygodnym miejscu. Od profesjonalistów zajmujących się fotografią i wideo po entuzjastów technologii – rośnie liczba twórców cyfrowych generujących ogromne ilości treści, którzy potrzebują elastycznych rozwiązań pamięci masowej o dużej pojemności, aby móc robić więcej i szybciej.

„Wraz ze wzrostem liczby tworzonych treści cyfrowych rośnie zapotrzebowanie na wydajne i pojemne rozwiązania pamięci masowej, które pomogą w zarządzaniu nimi i ich przechowywaniu. Poszerzenie naszej oferty dysków SSD to pierwszy krok w oferowaniu twórcom rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, które zapewniają szybkość i elastyczność muszą uwolnić swoją kreatywność” – mówi Susan Park, wiceprezes ds. rozwiązań konsumenckich w Western Digital. „Spodziewamy się, że do przyszłego roku podwoimy pojemność dysku SanDisk Desk Drive z 8 TB do 16 TB na jednym dysku SSD do komputerów stacjonarnych”.

Najważniejsze funkcje dysku SanDisk Desk obejmują:

  • Pojemność — pojemność 4 TB i 8 TB na kolekcje zdjęć i filmów, pliki CAD lub rendery 3D, duże pliki generowane przez sztuczną inteligencję, biblioteki muzyczne, ważne dokumenty i nie tylko.
  • Wydajność — szybszy dostęp do treści, nawet w przypadku najcięższych plików, takich jak filmy 8K, z szybkością odczytu do 1000 MB/s — do 4 razy większą niż w przypadku dysku twardego do komputerów stacjonarnych.
  • Kopia zapasowa — szybko twórz kopie zapasowe zdjęć, filmów i plików z szybkością dysku SSD za pomocą Apple Time Machine lub twórz automatyczne kopie zapasowe za pomocą dołączonego do pobrania oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych Acronis True Image for Western Digital.
  • Design — kompaktowy, nowoczesny styl, nagrodzony nagrodą Red Dot Design Award 2024, maksymalizuje przestrzeń na biurku i zapewnia naturalny wygląd w każdym środowisku zawodowym lub domowym.
  • Kompatybilność – Współpracuje z systemem Windows lub macOS od razu po wyjęciu z pudełka z formatowaniem exFAT, za pomocą dołączonego kabla USB typu C.

Objęte trzyletnią ograniczoną gwarancją dyski SanDisk Desk Drive o pojemności 4 TB (sugerowana cena detaliczna w USA 379,99 USD) i 8 TB SanDisk Desk Drive (sugerowana cena detaliczna w USA 699,99 USD) są już dostępne do zakupu w sklepie Western Digital oraz u autoryzowanych sprzedawców detalicznych, sprzedawców internetowych i sprzedawców SanDisk. dystrybutorzy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kill to brutalny thriller akcji, którego zagorzali nie mogą przegapić tego lata

Miło było widzieć rosnącą popularność kina indyjskiego w Stanach. Dla wielu osób — zwłaszcza tych, które nie są zaznajomione z...

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...
Advertisment