Według doniesień Switch 2 będzie większy i będzie miał 8-calowy ekran


Bloomberga ma nowy raport analityka Omdia Hiroshi Hayase, który sugeruje, że następna konsola Nintendo — nazwijmy to Przełącznik 2 na razie — zadebiutuje w tym roku i będzie wyposażony w 8-calowy ekran LCD.

Okno premiery Switcha 2 w 2024 roku nie zostało jeszcze potwierdzone, ale powszechnie się go oczekuje. Że będzie miał ekran LCD — podobny do podstawowego modelu Switcha i niższą wersję od pięknego modelu OLED Switch — zostało już zgłoszone. W 2023 roku firma Sharp poinformowała, że ​​dostarcza panele LCD producentowi nadchodzącej konsoli.

Ale istotnym nowym szczegółem jest tutaj rozmiar ekranu. Bo jeśli chodzi o przenośne konsole do gier, to 8 cali duży.

Dla porównania Switch Lite ma ekran o przekątnej 5,5 cala; ekran oryginalnego modelu Switcha ma przekątną 6,2 cala; a przełącznik OLED ma 7-calowy ekran. Podstawowy model Steam Deck ma również 7-calowy ekran, a ekran OLED Steam Deck ma 7,4 cala.

Zatem 8 cali to luksusowa ilość miejsca na ekranie dla konsoli przenośnej. Sugeruje to jednak również, że wymiary samej konsoli będą zauważalnie większe.

Ponieważ oryginalny Switch miał szeroką, czarną ramkę wokół ekranu, Nintendo było w stanie radykalnie zwiększyć rozmiar ekranu dla modelu OLED, zmniejszając szerokość ramki i przesuwając krawędź ekranu bliżej krawędzi urządzenia .

Reklama

Nawet gdyby Nintendo mogło jeszcze bardziej zmniejszyć szerokość ramki, po prostu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić 8-calowy ekran w obecnym formacie Switch (który ma przekątną około 7,5 cala). Wygląda na to, że Switch 2 będzie trochę potworem.

Nintendo jeszcze nie potwierdziło publicznie istnienia swojej kolejnej konsoli, nie mówiąc już o tym, żeby cokolwiek na ten temat powiedzieć. Pełne ujawnienie tytułu wydaje się prawdopodobne latem tego roku, choć możliwe, że Nintendo ogłosi coś wcześniej: przed końcem roku finansowego w marcu, aby uspokoić inwestorów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment