Według doniesień iPhone 17 „Slim” będzie miał nowy wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala


Dzisiaj w poście tylko dla subskrybentów, – poinformował analityk Ross Young że on i jego zespół słyszeli pogłoski o wprowadzeniu nowego rozmiaru wyświetlacza iPhone’a w ofercie iPhone’a 17 na rok 2025.

Ten nowy rozmiar wyświetlacza zastąpi obecny model iPhone’a Plus, nadal oferując większy model iPhone’a w bardziej przystępnej cenie. Jednak w zaskakujący sposób ten zgłoszony nowy rozmiar poprowadzi iPhone’a Plus w kierunku, który dla wielu będzie prawdopodobnie nieoczekiwany.

Zmniejszenie modelu Plus

Young donosi, że większy iPhone inny niż Pro będzie miał nowy wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala. Model ten jest obecnie określany jako iPhone Plus, ale raporty wskazują może zmienić się w coś w rodzaju iPhone’a Slim. Być może potwierdzając te pogłoski o zmianie nazwy i nacisku, 6,55-calowy wyświetlacz byłby czymś godnym uwagi zmniejszenie z obecnego 6,7-calowego wyświetlacza, jaki znajdziemy w iPhonie 15 Plus.

Przekątna 6,55 cala nadal oznaczałaby znaczny wzrost rozmiaru w porównaniu z podstawowym modelem iPhone’a 17, który ma zachować 6,1-calowy rozmiar obecnego modelu podstawowego. Być może jednak zmniejszenie rozmiaru wyświetlacza wpisuje się w szerszą zabawę polegającą na odchudzaniu telefonu, mającego na celu bardziej niż obecnie odróżnienie go od konkurencyjnych modeli.

Wersja 9to5Mac

Nie jest tajemnicą, że sprzedaż modelu iPhone Plus ma tendencję pozostają w tyle innych jednostek SKU nowych iPhone’ów, więc wprowadzenie przez Apple poważnych zmian w formule swojego asortymentu ma sens.

Reklama

Ciekawie będzie zobaczyć, jaka jest ogólna narracja wokół tego telefonu. Jeśli rzeczywiście będzie dostępny pod pseudonimem iPhone Slim i będzie prezentował się jako „podobna do powietrza” wersja iPhone’a, będzie to pierwszy produkt w ofercie iPhone’a.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment