Według doniesień Humane próbuje sprzedać się HP za 1 miliard dolarów


Po plotkach, że Humane jest polowanie na potencjalnego kupca w przypadku działalności AI Pin nowy raport sugeruje, że HP może być konkurentem. Według New York TimesaMniej więcej tydzień później Humane zaczęła rozmawiać z HP na temat sprzedania się za ponad 1 miliard dolarów Opinie pojawił się produkt, który szeroko rozprzestrzenił się na jego przenośny komputer AI o wartości 699 dolarów.

Ta liczba jest również odzwierciedleniem podobny raport z Bloomberga w zeszłym miesiącu, że Humane „oczekuje ceny od 750 milionów do 1 miliarda dolarów”. Nie jest to również wykluczone dla HP, który wcześniej nabył sprzęt Palm i jego system operacyjny webOS 1,2 miliarda dolarów w 2010 roku. W następnym roku HP wstrzymał całą produkcję i wsparcie związane z Palmami, powołując się na słabą sprzedaż. LG ma teraz webOS.

Według doniesień kadra kierownicza Humane musiała schłodzić szpilkę AI za pomocą okładów z lodu, aby działała dłużej

Humane, kierowane przez byłych pracowników Apple Imrana Chaudhri i Bethany Bongiorno, nie zareagowało dobrze na krytykę dotyczącą swojego produktu, ponieważ skrytykował negatywne recenzje za brak optymizmu. AI Pin był szeroko krytykowany za to, że nie spełnił deklarowanych oczekiwań, a firma wysłała później do klientów e-maile z ostrzeżeniem, że etui ładujące urządzenie „może stanowić zagrożenie bezpieczeństwa pożarowego.” Wyświetlacz laserowy AI Pin również spowodowałby przegrzanie urządzenia Czasy donoszą, że dyrektorzy Humane musieli wcześniej chłodzić go okładami z lodu, aby działał dłużej.

Według doniesień firma zwolniła w lutym starszego inżyniera oprogramowania za przesłuchanie, czy pin jest gotowy do premiery Czasy twierdzi, że narusza politykę zabraniającą pracownikom wypowiadania się negatywnie na temat Humane. Byli i obecni pracownicy powiedzieli publikacji, że Chaudhri i Bongiorno zlekceważyli ostrzeżenia dotyczące słabej żywotności baterii i zużycia energii przez AI Pin, przedkładając „pozytywność nad krytykę”.

The Czasy podaje, że na początku kwietnia firma Humane otrzymała około 10 000 zamówień na AI Pin, czyli znacznie mniej niż 100 000 sztuk, które planowała sprzedać w tym roku. „Nie wiesz wszystkiego przed startem” – powiedział Bongiorno w wywiadzie dla Czasya Chaudhri dodał, że „zdecydowanie żałuję, że nie udało nam się rozwiązać niektórych z tych problemów nieco inaczej” w związku z kiepskimi recenzjami AI Pin.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak powielić Wspomnienia w DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree

Możesz duplikaty wspomnień W Pierścień Eldena'S Cień Erdtree DLC, tak jak było to możliwe w grze podstawowej. Zasadniczo daje...

Podstawowy pokład Steam jest tańszy niż kiedykolwiek przed letnią wyprzedażą Steam

Lato ma różne oficjalne i nieoficjalne początki sezonu, ale prawdziwym dla wielu z nas, graczy, jest coroczna letnia wyprzedaż Steam — która Niedawno...

Najlepsze teorie fanów na temat Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

Dla niektórych fanów Legenda ZeldyTeoretyzowanie i analizowanie świata daje tyle samo frajdy, co granie w gry. Tak więc, kiedy Nintendo...
Advertisment