Wciągający hotel Star Wars Disney World zostanie zamknięty we wrześniu


Gwiezdne wojny: galaktyczny krążownikwciągające doświadczenie hotelowe Disney World na dużą skalę zaskakujące powiązania z kanonem Gwiezdnych Wojen, wyrusza w swój ostatni rejs we wrześniu. Dwudniowy hotel w stylu Gwiezdnych Wojen po raz pierwszy został otwarty 1 marca 2022 r., A jego cena początkowa wynosiła 4809 USD za pobyt dla dwóch osób w ciągu tygodnia, do 6000 USD za dwudniowy pobyt premium.

Jeśli chodzi o motywację decyzji o zamknięciu ośrodka, globalny menedżer ds. Public relations Disney Parks, Charles Stovall, powiedział firmie Polygon, że była to tylko decyzja biznesowa. „Disney zawsze podejmuje ryzyko” — powiedział. „Zawsze byliśmy w czołówce rozwiązań rozrywkowych, nieustannie przesuwamy granice kreatywności i innowacji, a to tylko jedno z podejmowanych przez nas zagrożeń”.

Wielokąt był zaproszonych do doświadczenia Galactic Starcruiser, znany również jako Halcyon, z pierwszej ręki, zanim został otwarty. Chociaż uznaliśmy to doświadczenie za fascynujące, a jego część była rewolucyjna, cena z pewnością nas zatrzymała. Rezerwacje podobno nie spełniały oczekiwań, a niektóre dwudniowe wyprawy się nie wyprzedały.

Stovall powiedział, że aktorzy i personel Galactic Starcruiser zostaną przeniesieni do innych obszarów parku w ramach przygotowań do zamknięcia doświadczenia jeszcze w tym roku. „Wielu z nich uczestniczyło w programie Disney College, który ma bardzo określony limit czasowy, i będą mogli ukończyć ten program” – powiedział Stovall dla Polygon.

Zapytany, czy cena Galactic Starcruiser była w ogóle czynnikiem wpływającym na decyzję biznesową o zamknięciu go, Stovall powiedział, że cena była współmierna do wartości oferowanej przez doświadczenie. „Cena naprawdę odzwierciedlała wszystkie koszty związane z obsługą tego doświadczenia: rozrywka, jedzenie i napoje, zajęcia takie jak trening z mieczem świetlnym [and] przyspieszony wstęp do parku — wszystko po to, by zapewnić wrażenia VIP tak wciągające i wyjątkowe jak to”.

Jeśli chodzi o to, co Disney zamierza zrobić z witryną Galactic Starcruiser lub czy istnieje możliwość jej powrotu w pewnym momencie w przyszłości, Stovall stwierdził, że Disney nie ma w tej chwili dalszych ogłoszeń, ale mimo to nalegał, aby Gwiezdne wojny nadal były odtwarzane istotną rolę w parkach Disneya, w tym Krawędź Galaktyki. „Właśnie ogłosiliśmy, że Star Tours będzie miało więcej scen i postaci w nadchodzącym roku” – powiedział Stovall. „Mamy więc plany dotyczące Gwiezdnych Wojen, ale nic poza tym, co już dziś ogłosiliśmy”.

Reklama

Ostatni rejs Star Wars: Galactic Starcruiser odbędzie się w dniach 28-30 września.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja Pacific Drive: nowy, genialny rodzaj gry o przetrwaniu

Już grałem wersja poglądowa Napęd Pacyfiku, czułem się pewnie, przechodząc do mojej rozgrywki na potrzeby tej recenzji. W ciągu tych...

Przewoźnik twierdzi, że awaria AT&T została całkowicie usunięta

Po całodniowej przerwie AT&T oficjalnie przywróciła usługi wszystkim swoim klientom. Powszechna awaria pozostawiła klientów AT&T w całych Stanach Zjednoczonych bez usług. ...

Reddit wchodzi na giełdę i zaprasza zaawansowanych użytkowników do inwestowania

Poziom 1 będzie obejmował określonych przez nas użytkowników i moderatorów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do programów społeczności Reddit. Poziom 2 będzie...
Advertisment