Wciągający hotel Star Wars Disney World zostanie zamknięty we wrześniu


Gwiezdne wojny: galaktyczny krążownikwciągające doświadczenie hotelowe Disney World na dużą skalę zaskakujące powiązania z kanonem Gwiezdnych Wojen, wyrusza w swój ostatni rejs we wrześniu. Dwudniowy hotel w stylu Gwiezdnych Wojen po raz pierwszy został otwarty 1 marca 2022 r., A jego cena początkowa wynosiła 4809 USD za pobyt dla dwóch osób w ciągu tygodnia, do 6000 USD za dwudniowy pobyt premium.

Jeśli chodzi o motywację decyzji o zamknięciu ośrodka, globalny menedżer ds. Public relations Disney Parks, Charles Stovall, powiedział firmie Polygon, że była to tylko decyzja biznesowa. „Disney zawsze podejmuje ryzyko” — powiedział. „Zawsze byliśmy w czołówce rozwiązań rozrywkowych, nieustannie przesuwamy granice kreatywności i innowacji, a to tylko jedno z podejmowanych przez nas zagrożeń”.

Wielokąt był zaproszonych do doświadczenia Galactic Starcruiser, znany również jako Halcyon, z pierwszej ręki, zanim został otwarty. Chociaż uznaliśmy to doświadczenie za fascynujące, a jego część była rewolucyjna, cena z pewnością nas zatrzymała. Rezerwacje podobno nie spełniały oczekiwań, a niektóre dwudniowe wyprawy się nie wyprzedały.

Stovall powiedział, że aktorzy i personel Galactic Starcruiser zostaną przeniesieni do innych obszarów parku w ramach przygotowań do zamknięcia doświadczenia jeszcze w tym roku. „Wielu z nich uczestniczyło w programie Disney College, który ma bardzo określony limit czasowy, i będą mogli ukończyć ten program” – powiedział Stovall dla Polygon.

Zapytany, czy cena Galactic Starcruiser była w ogóle czynnikiem wpływającym na decyzję biznesową o zamknięciu go, Stovall powiedział, że cena była współmierna do wartości oferowanej przez doświadczenie. „Cena naprawdę odzwierciedlała wszystkie koszty związane z obsługą tego doświadczenia: rozrywka, jedzenie i napoje, zajęcia takie jak trening z mieczem świetlnym [and] przyspieszony wstęp do parku — wszystko po to, by zapewnić wrażenia VIP tak wciągające i wyjątkowe jak to”.

Jeśli chodzi o to, co Disney zamierza zrobić z witryną Galactic Starcruiser lub czy istnieje możliwość jej powrotu w pewnym momencie w przyszłości, Stovall stwierdził, że Disney nie ma w tej chwili dalszych ogłoszeń, ale mimo to nalegał, aby Gwiezdne wojny nadal były odtwarzane istotną rolę w parkach Disneya, w tym Krawędź Galaktyki. „Właśnie ogłosiliśmy, że Star Tours będzie miało więcej scen i postaci w nadchodzącym roku” – powiedział Stovall. „Mamy więc plany dotyczące Gwiezdnych Wojen, ale nic poza tym, co już dziś ogłosiliśmy”.

Reklama

Ostatni rejs Star Wars: Galactic Starcruiser odbędzie się w dniach 28-30 września.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy remaster Etrian Odyssey sprawia, że ​​jeszcze bardziej tęsknię za Nintendo DS

Kiedy Nintendo zaprzestało produkcji 3DS — a wraz z nim istnienie urządzeń przenośnych z dwoma ekranami — Ubolewałem nad dziwnymi grami, których już...

MLS Season Pass obniża cenę w połowie sezonu, Apple twierdzi, że wykorzystanie usług przekroczyło jego własne oczekiwania

Karnet sezonowy MLS na Apple TV obniża swoją cenę, aby uwzględnić fakt, że mniej więcej połowa sezonu dobiegła końca. Subskrypcja karnetu 2023...

NSA zhakowała iPhone’y, twierdzi Rosja; odkryte plany wojenne

Rosja twierdził, że NSA zhakowany iPhone'y należących zarówno do obywateli rosyjskich, jak i zagranicznych dyplomatów przebywających w kraju. Co więcej, twierdzi, że Apple pomagał...
Advertisment