Ważna aktualizacja biznesowa Xbox od Phila Spencera pojawi się 15 lutego


Wyczekiwana aktualizacja Microsoftu na temat stanu działalności Xbox — i czy Ekskluzywne gry Xbox będą dostępne na wielu platformach — zostanie ujawnione w czwartek, 15 lutego. Dyrektor generalny Microsoft Gaming Phil Spencer, prezes Xbox Sarah Bond i szef Xbox Game Studios Matt Booty obiecują udostępniać aktualizacje na temat działalności Xbox w formie podcastu, zgodnie z post na X z oficjalnego konta Xbox.

Czwartkowe „specjalne wydanie oficjalnego podcastu Xbox” będzie dostępne dla obejrzyj na YouTube „lub gdziekolwiek słuchasz swoich podcastów” – powiedział Microsoft. Podcast będzie dostępny na żywo w czwartek o 15:00 EST/12:00 PST.

Miejmy nadzieję, że dyskusja pomiędzy Spencerem, Bondem i Booty’m rozwieje kłębiące się pogłoski i doniesienia, że ​​różne gry dostępne wyłącznie na Xbox, w tym tytuły takie jak Morze złodziei, Pośpiech Hi-Fi, Indiana Jones i Wielki KrągI Pole Gwiazd, być może trafi na konsole PlayStation i Nintendo. W zeszłym tygodniu Spencer w okrężny sposób odniósł się do lawiny plotek, obiecując konkretne szczegóły dotyczące dalszych losów marki i platformy Xbox.

„Słuchamy i słyszymy Cię” Spencer powiedziała w X. „Planujemy wydarzenie biznesowe na przyszły tydzień, podczas którego nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami więcej szczegółów na temat naszej wizji przyszłości Xbox. Czekać na dalsze informacje.”

Według doniesień przyszłość Xboxa nadal będzie związana ze sprzętem. Według raportu z Aktualizator biuletynu Spencer powiedziała niedawno pracownikom Microsoftu na spotkaniu w ratuszu, że nie planuje się zaprzestania produkcji konsol Xbox, co jest częścią strategii obejmującej „wiele rodzajów urządzeń”.

Microsoft jest już obecny w branży gier wieloplatformowych dzięki przejętym firmom, takim jak Minecraft, Call of Duty, Diablo i Overwatch. Jeśli jednak marki kojarzone wyłącznie z konsolą Xbox, takie jak Halo, Gears of War, Forza i Fable, trafią na konsole PlayStation i Nintendo, oznaczałoby to radykalne odejście od przeszłości Xbox. Więcej dowiemy się w czwartek.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...

CrossOver 24 jest teraz dostępny dla komputerów Mac z obsługą większej liczby gier

CrossOver to platforma, która umożliwia użytkownikom uruchamianie oprogramowania Windows w systemie macOS tak, jakby było to oprogramowanie natywne, i jest powszechnie używana do...

Zobacz, jak Odyseusz próbował pierwszego lądowania na Księżycu w USA od 1972 roku o 18:24 czasu wschodniego

Misja, oficjalnie znana jako IM-1, niesie ładunek naukowy, który ma pomóc NASA dowiedzieć się więcej o powierzchni Księżyca, zanim program Artemis NASA przyniesie...
Advertisment