Waves Audio ułatwia zdalną współpracę audio dzięki Waves Stream


Uzupełniając swoje technologie przetwarzania sygnału i wtyczki, firma Waves Audio uruchomiła Waves Stream, usługę zdalnej współpracy audio, która umożliwia twórcom muzyki i dźwięku udostępnianie dźwięku bezpośrednio z DAW współtwórcom lub klientom w czasie rzeczywistym. Oparty na prostej wtyczce DAW z trybami wysyłania i odbierania, Waves Stream jest prostym rozwiązaniem do współpracy jeden na jednego, łatwym w konfiguracji i obsłudze, bez ograniczeń pod względem jakości dźwięku.

Uzupełniając swoje technologie przetwarzania sygnału i wtyczki, firma Waves Audio uruchomiła Waves Stream, usługę zdalnej współpracy audio, która umożliwia twórcom muzyki i dźwięku udostępnianie dźwięku bezpośrednio z DAW współtwórcom lub klientom w czasie rzeczywistym. Oparty na prostej wtyczce DAW z trybami wysyłania i odbierania, Waves Stream jest prostym rozwiązaniem do współpracy jeden na jednego, łatwym w konfiguracji i obsłudze, bez ograniczeń pod względem jakości dźwięku.

Waves Stream oferuje wyjątkowo niskie opóźnienia, bezpieczne udostępnianie łączy i unikalne funkcje, takie jak zintegrowane sterowanie mikrofonem – a wszystko to w usprawnionym interfejsie użytkownika, dzięki któremu zdalne udostępnianie dźwięku jest tak proste, jak kliknięcie dużego przycisku „strumień”. Pozornie prosta aplikacja skutecznie kryje w sobie wiele wyrafinowane technologie używany w tle, aby usunąć złożoność i po prostu sprawić, by wszystko działało.

Nowe narzędzie zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą podzielić się swoimi najnowszymi pomysłami na produkcję ze współautorem, udostępnić miks, aby uzyskać natychmiastową informację zwrotną w czasie rzeczywistym, lub otrzymać dźwięk do współpracy. Zrób to bezpośrednio i łatwo z DAW, aby współpracować z producentami, muzykami i mikserami pracującymi zdalnie, tak jakby obaj znajdowali się w tym samym pomieszczeniu.

Dzięki Waves Stream dowolne sesje są wygodnie dostępne w dowolnym miejscu i czasie, umożliwiając odbiorcom otwieranie ich w dowolnej przeglądarce bez konieczności instalowania wtyczek na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie. Wtyczka Waves Stream Send zawiera funkcję mikrofonu, która umożliwia użytkownikom komentowanie utworu w czasie rzeczywistym lub miksowanie tego, co udostępniają podczas jego odtwarzania – podobnie jak funkcja talkback dostępna w studiu. Po prostu łącząc dowolny kanał z mikrofonem podłączonym do Waves Stream, użytkownicy mogą bez wysiłku wchodzić w interakcję i dzielić się swoimi przemyśleniami z łatwą kontrolą wzmocnienia. Jest to szczególnie przydatne w przypadku ubiegania się o zgodę lub ostateczne zatwierdzenie.

 

Reklama

I choć prosty w obsłudze, Waves Stream zapewnia prywatność i bezpieczeństwo, zapewniając, że każdy dźwięk dotrze TYLKO do zamierzonego miejsca docelowego. Każdy strumień to jednorazowy link gwarantujący prywatność i poufność. A jeśli ktoś nie kliknie linku w ciągu pięciu minut od jego wysłania, transmisja zostanie zakończona. Dla dodatkowej ochrony użytkownicy mają również możliwość łatwego zabezpieczenia swoich linków hasłem.

Dzięki Waves Stream użytkownicy mogą rozpocząć udostępnianie profesjonalnej jakości dźwięku ze swojego dźwięku DAW, bez zakłócania przepływu twórczego. Mogą po prostu załadować wtyczkę Waves Stream na magistralę główną lub na wyznaczoną ścieżkę, nacisnąć duży przycisk odtwarzania i udostępnić łącze. Ponadto użytkownicy mogą słuchać muzyki za pośrednictwem odtwarzacza internetowego lub programu DAW. Jeśli wolą słuchać przychodzącego dźwięku za pośrednictwem DAW, wystarczy, że skorzystają z wtyczki „Receiver” zawartej w licencji Waves Stream.

Słuchanie za pośrednictwem odtwarzacza internetowego Waves Stream nie wymaga licencji. Odbiornik może po prostu wyciągnąć smartfon, zeskanować kod QR Waves Stream i słuchać przez AirPods, głośniki samochodowe lub gdziekolwiek indziej. Odtwarzacz internetowy Waves Stream jest łatwo dostępny dla każdego, kto ma łącze Waves Stream.

 

Powodem, dla którego Waves Stream jest skuteczny, jest jakość dźwięku zapewniana przez kodek Waves Falcon, będący zastrzeżoną technologią firmy Waves Audio, skrupulatnie stworzoną specjalnie dla tej usługi, aby zagwarantować wiodącą w branży jakość dźwięku z lepszą dynamiczną szczegółowością. W przypadku współpracy studyjnej wtyczka „Odbiornik” wyraźnie pokazuje charakterystykę odbieranego strumienia.

Jako usługa internetowa, która opiera się na dynamicznej infrastrukturze sieciowej do zdalnej komunikacji w czasie rzeczywistym, Waves Stream jest oferowany w modelu oprogramowania jako subskrypcji (SaaS). Waves Stream jest dostępny dla użytkowników jako samodzielna subskrypcja miesięczna lub roczna (odrębna od innych subskrypcji Waves) lub jako część większych subskrypcji Waves Creative Access (Waves Essential i Waves Ultimate). Jest on również dostępny dla posiadaczy pakietu Waves Mercury z aktualnym planem aktualizacji Waves.

www.waves.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment