watchOS 10.3 jest teraz dostępny z tarczą Unity Bloom Apple Watch


W zeszłym tygodniu Apple drażniło się ze swoją nowością Kolekcja Black Unity 2024 dla Apple Watch, który obejmuje nowy pasek i nową tarczę zegarka Apple Watch. Firma udostępnia teraz użytkownikom system watchOS 10.3, który umożliwia korzystanie z nowej tarczy zegarka Unity Bloom.

watchOS 10.3 i nowa tarcza zegarka Unity Bloom

Mówi Apple nowy projekt reprezentuje panafrykanizm i symbolizuje harmonię wielu pokoleń pracujących razem, aby stawić czoła niesprawiedliwości. Tarcza Unity Bloom Apple Watch to nowa tarcza analogowa, ozdobiona tymi samymi abstrakcyjnymi kwiatami. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy stylami z pojedynczym kwiatem lub w pełnym rozkwicie. Po uniesieniu nadgarstka kwiaty kwitną i wypełniają się.

Jeśli chodzi o nowy pasek sportowy, jest on czarny z kolorowymi kwiatami rozsianymi po całej opasce w odcieniach czerwieni, zieleni i żółci. Każda opaska jest wyjątkowa ze względu na specjalny, unikalny proces nakładania warstw podczas produkcji. Na przypince zespołu widnieją wyryte słowa „Prawda, Moc, Solidarność”.

Oprócz nowej tarczy zegarka Unity Bloom, system watchOS 10.3 zawiera także poprawki błędów, poprawki zabezpieczeń i ogólną poprawę stabilności. Ta aktualizacja nie zawiera żadnych innych nowych funkcji.

Użytkownicy mogą zainstalować system watchOS 10.3 za pośrednictwem aplikacji Watch na swoim iPhonie lub wybierając Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania bezpośrednio na Apple Watch. Warto zaznaczyć, że watchOS 10.3 wymaga Apple Watch Series 4 lub nowszego.

Reklama

Dla użytkowników iPhone’a i iPada Apple udostępnia iOS 17.3 i iPadOS 17.3 z nową tapetą Unity Bloom.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment