Warwick Acoustics rozbudowuje zakład produkujący zrównoważone produkty audio do samochodów


Warwick Acoustics potwierdził, że jego rozszerzona działalność produkcyjna będzie prowadzona w MIRA Technology Park (MTP), największym brytyjskim ośrodku badawczo-rozwojowym w branży motoryzacyjnej, gdzie firma ma już siedzibę. Firma z siedzibą w Warwickshire podpisała swój pierwszy kontrakt produkcyjny w czerwcu 2023 roku na produkcję unikalnych systemów głośnikowych. Nowy zakład oferuje 10-krotny wzrost mocy produkcyjnych w gotowości do odbioru w branży motoryzacyjnej.

Warwick Acoustics potwierdził, że jego rozszerzona działalność produkcyjna będzie prowadzona w MIRA Technology Park (MTP), największym brytyjskim ośrodku badawczo-rozwojowym w branży motoryzacyjnej, gdzie firma ma już siedzibę. Podpisała firma z siedzibą w Warwickshire swój pierwszy kontrakt produkcyjny w czerwcu 2023 r. w celu wyprodukowania swoich unikalnych systemów głośnikowych. Nowy zakład oferuje 10-krotny wzrost mocy produkcyjnych w gotowości do odbioru w branży motoryzacyjnej.

Według Warwick Acoustics, unikalne elektrostatyczne panele audio zoptymalizowane pod kątem zastosowań motoryzacyjnych (firma jest już znana z tej technologii stosowane w słuchawkach z najwyższej półki) znajdują się obecnie w końcowej fazie industrializacji dla pierwszych klientów tej nowej, zastrzeżonej technologii. Panele są o 90% lżejsze i zużywają o 90% mniej energii niż tradycyjne głośniki samochodowe.

Po pomyślnej rundzie finansowania w wysokości 7 milionów funtów potwierdzono, że nowa lokalizacja w Warwickshire będzie bazą dla wymaganej ekspansji przemysłowej. Nowy, energooszczędny obiekt będzie zasilany w 100% energią odnawialną i będzie obejmował najnowocześniejsze centrum projektowe, w którym pracować będą zespoły projektowe i zarządzające projektami.

 

Wybór lokalizacji MTP zasilanej w 100% ze źródeł odnawialnych dodatkowo wzmacnia walory ekologiczne opatentowanej technologii, która jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadaje się do masowego recyklingu i nie zawiera pierwiastków ziem rzadkich. Nowy budynek zbiega się z budową przez właścicieli farmy fotowoltaicznej o mocy 7 MW, która będzie wytwarzać energię elektryczną wystarczającą do zasilenia równowartości 2300 domów.

Reklama

„Mieszkamy na terenie MTP od 2018 roku i jest to dla nas doskonałe miejsce do prowadzenia badań, rozwoju i wstępnej produkcji naszych produktów. Wchodząc do produkcji seryjnej, jesteśmy bardzo dumni, że możemy tutaj znacznie rozszerzyć naszą działalność. produkt, w którym się znajdujemy, jest dla nas ważny nie tylko ze względu na zapewnienie zrównoważonego rozwoju i jakości naszych produktów, ale także dlatego, że produkcja w Wielkiej Brytanii oferuje prawdziwą globalną konkurencyjność, dzięki czemu możemy kwestionować normy branżowe na tym ogromnym światowym rynku o wartości 8 miliardów dolarów” – Warwick Acoustics Mówi dyrektor generalny Mike Grant.

 

„Tutaj, w Midlands, Warwick Acoustics jest wspierany przez firmę venture capital z siedzibą w Midlands Mercia Asset Management plc, a także inicjatywę Midlands Engine. Działamy również w regionie, który dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą z branży motoryzacyjnej, co pozwala nam rekrutować najlepiej wykwalifikowani i doświadczeni kandydaci do rozwijania i rozwijania tej działalności. Po pomyślnym zakończeniu rundy finansowania o wartości 7 milionów funtów naszym głównym celem jest rozwój działalności, co umożliwi kolejny krok w naszej strategii polegający na fundamentalnej zmianie w zakresie wrażeń dźwiękowych w kabinie. on się rozwija.

Dzięki ośmiu przyznanym rodzinom patentów i dwóm kolejnym oczekującym na rozpatrzenie, zaprojektowana i wyprodukowana w Wielkiej Brytanii elektrostatyczna technologia audio firmy Warwick Acoustics odpowiada na palące zapotrzebowanie na wydajne samochodowe systemy audio, odchodząc od tradycyjnego formatu głośników z ruchomą cewką.

Unikalne i opatentowane panele elektrostatyczne zostały zaprojektowane od podstaw do bezpośredniego zastosowania w pojazdach elektrycznych (EV). Wieloletni rozwój tej nowej technologii idealnie zbiega się z szybkim przejściem producentów OEM na elektryfikację i zrównoważonym cyklem życia. Zespół programistów Warwick Acoustics łączy ponad 200-letnie doświadczenie w branży technologii i audio w samochodach takich marek jak Sony, Bose, Harman Automotive, Meridian Audio, McLaren Automotive i JLR.

www.warwickacoustics.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment