Warner Bros. mimo wszystko nie usunie z listy niezależnych gier Adult Swim, twierdzą twórcy


Wygląda na to, że Warner Bros. Discovery wycofało się ze swojego planu planuje usunąć z listy kilkanaście gier opublikowanych przez wytwórnię Adult Swim Games w sklepach Steam i konsolach cyfrowych. Według deweloperów, na których miałoby wpłynąć planowane wycofanie z listy, WBD planuje teraz przenieść własność niektórych z tych gier z powrotem na niezależnych twórców, którzy je stworzyli.

Plany usunięcia katalogu gier pływackich dla dorosłych ze sklepów cyfrowych – lub „wycofania ich”, jak to określił Warner Bros. Discovery – zostały upublicznione w marcu i zostały szeroko skrytykowane jako zimne posunięcie korporacji, które może uniemożliwić zakup niektórych niezależnych gier. Wydaje się, że ta ostra krytyka odegrała rolę w poprawionym planie WBD mającym na celu przeniesienie własności gier z powrotem na ich twórców.

Wiadomość o zmianie polityki WBD została po raz pierwszy ujawniona przez dewelopera Owena Deery’ego, który stoi za przygodową grą logiczną Małe radia, duże telewizoryktóry został pierwotnie opublikowany przez Adult Swim Games w 2016 r. (Deery przekazał także wiadomość o pierwotnym planie WBD dotyczącym „wycofania” tytułów Adult Swim już w marcu). platforma mediów społecznościowych XDeery to napisał Małe radia, duże telewizory „nie przejdzie na emeryturę” – pomimo wcześniejszej informacji WBD, że tak się stanie. „Własność i wykaz sklepów wrócą do mnie” – powiedział Deery.

Deweloper Landon Podbielski powiedział, że jego platformowa strzelanka dla wielu graczy Gra w kaczki, kolejna wersja wydana przez Adult Swim Games, której grozi usunięcie z listy, również zostanie zwrócona twórcy. „Gra zostanie zwrócona do Corptron wraz ze stronami sklepu na wszystkich platformach” Podbielski powiedział w X. „To donikąd nie prowadzi.”

Inni deweloperzy, których gry zostały opublikowane przez Adult Swim Games, potwierdzili firmie Polygon, że otrzymali podobną wiadomość od Warner Bros. Discovery i że ich tytuły zostaną do nich przeniesione, a nie usunięte z listy. WBD powiedział deweloperom, że „słyszał opinie i obawy dotyczące wycofywania tytułów opublikowanych w ramach Adult Swim Games” – napisał jeden z deweloperów w e-mailu do Polygon.

Inni programiści, których prace opublikowały wydawnictwo Adult Swim Games, twierdzą jednak, że nadal czekają na wiadomość od Warner Bros. Discovery. Dwóch programistów Polygon powiedziało, że w marcu nie otrzymali oryginalnej wiadomości od WBD i nadal nie otrzymali żadnej wiadomości od firmy, pomimo wielokrotnych prób skontaktowania się z tamtejszymi przedstawicielami. Firma Polygon skontaktowała się z Warner Bros. Discovery w celu uzyskania komentarza i poinformuje o tym, gdy firma odpowie.

Reklama

Planowane przez konglomerat medialny usunięcie tytułów gier pływackich dla dorosłych było echem podobnych cięć w jego działalności filmowej i telewizyjnej; Warner Bros. Discovery notorycznie porzuciło plany wypuszczenia prawie całych filmów Dziewczyna nietoperz I Kojot kontra Acmei usunął wiele seriali ze swoich usług przesyłania strumieniowego Max. Od tego czasu Warner Bros. udzielił licencji na część swoich wycofanych treści telewizyjnych innym streamerom; serial animowany Batman: Krzyżowiec w kapturzena przykład będzie transmitowany strumieniowo na platformie Prime Video firmy Amazon tego lata.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment