Warhammer 40K: Chaos Gate – Łowcy Demonów zmierzają na konsole, 20 lutego


Ave Imperatorze, dowódco sił! Z radością ogłaszamy, że Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters ukaże się na Xbox i PlayStation już 20 lutego! Nowe, śmiertelne zagrożenie krąży po galaktyce. Bohaterowie Nurgle’a rozprzestrzeniają choroby i plagi w postaci nowej zarazy, Wykwitu. Ten zaraźliwy wpływ psuje całe planety i ich formy życia w pokręcone odzwierciedlenie planów Boga Plagi. Poprowadź Szarych Rycerzy do eksterminacji sił Chaosu w szybkiej, brutalnej, turowej walce taktycznej. Spersonalizuj i wyposaż swoją elitarną drużynę Łowców Demonów, aby oczyścić śmiertelne zepsucie Wykwitu, które rozprzestrzenia się w kampanii obejmującej całą galaktykę. Gra będzie dostępna na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One od 20 lutego. Oryginalna wersja na komputery PC z systemem Windows jest już dostępna Steam i epickość.

Przejmij ster Złowrogiego Edyktu, aby dowodzić Zespołem Uderzeniowym Xiphos, siłą największej broni ludzkości, Szarymi Rycerzami, aby wyeliminować Wykwit. Uaktualnij do Wydanie Oczyszczacza a potężny kasztelan Garran Crowe raczy dołączyć do twoich szeregów po wydarzeniu na osi czasu podczas kampanii. Ten legendarny Szary Rycerz dzierży unikalne umiejętności i wyposażenie, w tym Czarne Ostrze Antwyra, potężny relikt, który nieustannie szepcze pokusy swojemu posiadaczowi.

Doceniona przez krytyków turowa gra taktyczna Warhammer 40,000 pojawi się na konsolach, a na PlayStation i Xbox po raz pierwszy pojawi się 20 lutego 2024 r.

WYKUMUJ SWOJ LOS WŚRÓD WARSTW STRATEGII

Poprowadź walkę z Bloomem na każdym poziomie.

Będziesz dowodził operacjami krążownika liniowego The Baleful Edict, ulepszając jego wyposażenie i prowadząc badania podczas podróży po światach, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się chorób.

Reklama

UWOLNIJ LEGENDY: KREUJ PRZEZNACZENIE SWOJEJ ODDZIAŁU
Indywidualnie stwórz każdego członka swojej drużyny. Każdy Szary Rycerz będzie należeć do wyjątkowa klasa z własnym drzewkiem umiejętności. W miarę jak nabiorą doświadczenia w walce, Twoje jednostki zyskają dostęp do większej liczby umiejętności i wyposażenia. Wyspecjalizuj swoich bohaterów, aby stworzyć szereg potężnych strategii drużynowych.

Poprowadź Szarych Rycerzy do eksterminacji sił Chaosu w szybkiej, brutalnej, turowej walce taktycznej.

PRECYZYJNE CELOWANIE
Eliminuj wrogów dzięki precyzyjnemu celowaniu. System ten daje przejrzystą kontrolę nad decyzjami bojowymi i nie pozostawia niczego przypadkowi. Każdy strzał ma określoną celność i współczynnik obrażeń, więc każda bitwa sprowadza się do strategii i taktyki.

Z bliska możesz brutalnie rozczłonkować swoich wrogów, wywołując wyniszczające efekty, lub wykonać oszałamiające kinowe egzekucje!

SZYBKIE MUTACJE
Bloom Nurgle’a ma nikczemny, zepsuty wpływ. Samo środowisko każdego świata stanie się śmiertelnym zagrożeniem, gdy rozkład przejmie kontrolę.

Wrogowie będą coraz bardziej mutować, otrzymując od Boga Plagi błogosławieństwa, oferujące nowe wzmocnienia, ataki i umiejętności. Powstrzymaj rozprzestrzenianie się na każdej planecie Galaktyki, zanim będzie już nie do oczyszczenia.

DYNAMICZNA WALKA
Walka w Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters jest szybka i pełna napięcia. Jeśli zdołasz zmniejszyć dystans i zbliżyć do siebie Szarych Rycerzy, zdziesiątkują oni wrogów gradem ataków wręcz.

Z dystansu twoi wrogowie będą cierpieć grad kul, eksplozji i potężnych ataków psychicznych. Mistrz taktyki zastosuje takie podejście, jakiego wymaga sytuacja. Kluczowa jest także wiedza i zrozumienie swojej pozycji w otoczeniu. Używaj zniszczalnych obiektów w swoim otoczeniu, aby zmiażdżyć wrogów za pomocą filarów, maszyn i nie tylko!

OBEJRZYJ WSZECHŚWIAT WARHAMMER 40,000
Fascynującą opowieść o Bramie Chaosu – Łowcy Daemonów napisał cieszący się uznaniem krytyków autor Czarnej Biblioteki, Aaron Dembski-Bowden.

Wspaniały plan Nurgle’a ożywa w urzekających przerywnikach filmowych, które przenoszą cię w sam środek porywającej narracji, gdy na pokładzie Złowrogiego Edyktu pojawia się Imperialny Inkwizytor. Jako Dowódca Sił odpowiadasz przed Wielkim Mistrzem Szarych Rycerzy, Vardanem Kaiem. Głosu tej imponującej postaci podkłada nie kto inny jak zdobywca nagrody BAFTA, Andy Serkis („Batman”, „Władca Pierścieni”, „Planeta małp”).

Odbierz połączenie i zajmij swoje miejsce jako dowódca sił drużyny uderzeniowej Xiphos! Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters pojawi się na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5 już 20 lutego!

Zamów w przedsprzedaży już teraz i Bądź Młotempocząwszy od 20 lutego 2024 r. Zawsze jako pierwszy otrzymuj wiadomości o Bramach Chaosu pod adresem www.chaosgate.com.

Aby dowiedzieć się więcej na temat premiery Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters na konsolę, przeczytaj nasze Często zadawane pytania strona.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment