Walmart będzie mieć dostępne zapasy na PS5 i Xbox Series X już dziś


Konsole do gier Sony PS5 i Microsoft Xbox Series X / S będą ponownie dostępne w Walmart jeszcze dziś. Rzecznik Walmart powiedział The Verge że sprzedawca będzie ponownie mógł kupić konsole o godzinie 11:30 czasu pacyficznego / 14:30 czasu wschodniego w przypadku Xbox Series X / S i o 12:00 czasu pacyficznego / 15:00 czasu wschodniego na PS5. Jak zwykle, zapasy prawdopodobnie nie wystarczą zbyt długo.

Walmart planuje mieć zapasy dla PS5, the Wersja cyfrowa PS5, Xbox Series X, i Xbox Series S konsole do gier, których ceny wahają się od 300 do 500 USD w zależności od zakupionego modelu.


PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Jeśli planujesz kupić konsolę PS5, jest kilka dodatkowych elementów, które powinieneś wybrać, aby jak najlepiej wykorzystać nową konsolę. Polecam chwilę Kontroler DualSense, który jest niezbędny dla każdej akcji w trybie wieloosobowym. Sugeruję, aby pierwsi użytkownicy również subskrybowali Playstation Plus, co daje kilka korzyści, takich jak dostęp do Kolekcja PlayStation Plus.

Brak opcji rozszerzenia dysku SSD PS5, ale prawdopodobnie nadejdzie później tego roku.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.


Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

Jeśli kupujesz Xbox Series X lub Series S, plik dodatkowy kontroler to prawdopodobnie dobry zakup. W przeciwieństwie do PS5 możesz kupić plik Rozszerzenie SSD 1 TB dodać do podstawowej pamięci Xboksa (512 GB w przypadku serii S, 1 TB w przypadku X), choć nie jest to tanie. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, które gry kupić, zawsze możesz wykupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, co daje dostęp do mnóstwa gier cyfrowych i dostępu do Xbox Live Gold.


Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jeden pakiet. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi gier w chmurze Microsoft xCloud, która jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...
Advertisment