W tym roku Hard Knocks będzie następcą New York Jets Aarona Rodgersa


Mocne uderzenia może być ustawiony na swój najlepszy i najdziwniejszy sezon. Zakulisowy program, który śledzi drużyny NFL poza sezonem, będzie następny po New York Jets, zgodnie z raport Adama Scheftera z ESPN. Co to oznacza, co ważniejsze, to, że w tym sezonie Mocne uderzenia podąży za Aaronem Rodgersem.

Jeśli nie śledziłeś tego przez ostatnie kilka lat, były rozgrywający Green Bay Packers jest teraz Jetem i stał się trochę dziwny w ciągu ostatnich kilku lat. To waha się od kłamie na temat swojego statusu szczepień przeciwko COVID-19Do eksperymenty z halucynogenamiDo opowiadając się za czarami ortograficznymi.

Dodając do tej listy, Rodgers powiedział, że zdecydował się dołączyć do Jets po tym, jak udał się do czarnej jak smoła jaskini przez cztery dni. Powiedział, że zrobił to, aby „lepiej zrozumieć, gdzie jestem w swoim życiu” i aby mógł zdecydować, czy chce przejść na emeryturę, czy przenieść się do nowego zespołu.

Teraz nigdy nie odważyłbym się mówić elitarnemu sportowcowi, co powinien, a czego nie powinien robić, aby być świetnym w swoim sporcie, lub jak powinien zdecydować, do której organizacji chce (prawdopodobnie) zarobić na północ od 150 milionów dolarów. Ale jedno mogę powiedzieć na pewno: podejmowanie decyzji w oparciu o jaskinie/halucynogeny jest dokładnie tym rodzajem treści, od których oczekuję Mocne uderzenia.

Co do tego, czy produkcje NFL Film i HBO pozwolą Rodgersowi być w pełni niefiltrowanym sobą w serialu, czy nie, dopiero się okaże. Chociaż nic na temat tego sezonu nie jest jeszcze oficjalne, Mocne uderzenia zwykle zaczyna coś nadawać na początku sierpnia.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

4 grudnia 2023 r. – zwolnienia w Spotify, Zoom dla Apple TV

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia na 9to5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić, Google Playlub...

NVIDIA rozdaje kupony Green Man o wartości 500 dolarów i szansę na wygranie nasadek na klawisze RTX, aby uczcić RTX 500

NVIDIA świętuje kamień milowy w postaci posiadania aż 500 gier i aplikacji w ramach ekosystemu NVIDIA RTX, o czym możesz przeczytać w naszym...

MSI GE76 Raider z procesorem Intel Core i9 otrzymuje rabat w wysokości 500 dolarów

Najnowsze oferty Amazona obejmują kilka bardzo wydajnych laptopów do gier, w których znajdziesz MSI GE76 Raider w cenie 2499 USD po otrzymaniu natychmiastowej...
Advertisment