W tym roku Hard Knocks będzie następcą New York Jets Aarona Rodgersa


Mocne uderzenia może być ustawiony na swój najlepszy i najdziwniejszy sezon. Zakulisowy program, który śledzi drużyny NFL poza sezonem, będzie następny po New York Jets, zgodnie z raport Adama Scheftera z ESPN. Co to oznacza, co ważniejsze, to, że w tym sezonie Mocne uderzenia podąży za Aaronem Rodgersem.

Jeśli nie śledziłeś tego przez ostatnie kilka lat, były rozgrywający Green Bay Packers jest teraz Jetem i stał się trochę dziwny w ciągu ostatnich kilku lat. To waha się od kłamie na temat swojego statusu szczepień przeciwko COVID-19Do eksperymenty z halucynogenamiDo opowiadając się za czarami ortograficznymi.

Dodając do tej listy, Rodgers powiedział, że zdecydował się dołączyć do Jets po tym, jak udał się do czarnej jak smoła jaskini przez cztery dni. Powiedział, że zrobił to, aby „lepiej zrozumieć, gdzie jestem w swoim życiu” i aby mógł zdecydować, czy chce przejść na emeryturę, czy przenieść się do nowego zespołu.

Teraz nigdy nie odważyłbym się mówić elitarnemu sportowcowi, co powinien, a czego nie powinien robić, aby być świetnym w swoim sporcie, lub jak powinien zdecydować, do której organizacji chce (prawdopodobnie) zarobić na północ od 150 milionów dolarów. Ale jedno mogę powiedzieć na pewno: podejmowanie decyzji w oparciu o jaskinie/halucynogeny jest dokładnie tym rodzajem treści, od których oczekuję Mocne uderzenia.

Co do tego, czy produkcje NFL Film i HBO pozwolą Rodgersowi być w pełni niefiltrowanym sobą w serialu, czy nie, dopiero się okaże. Chociaż nic na temat tego sezonu nie jest jeszcze oficjalne, Mocne uderzenia zwykle zaczyna coś nadawać na początku sierpnia.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

OpenAI ogłasza SearchGPT, swoją wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji

OtwórzAI ogłasza długo oczekiwane wejście na rynek wyszukiwarek, WyszukajGPToparta na sztucznej inteligencji wyszukiwarka z dostępem do informacji w czasie rzeczywistym w całym internecie.Wyszukiwarka...

X ujawnia incydent bezpieczeństwa, który spowodował, że Twoje „prywatne” polubienia stały się publiczne

Xserwis społecznościowy Elona Muska, wcześniej znany jako Twitter, niedawno wprowadzono zmianę, która sprawiła, że ​​polubienia stały się prywatnetak aby tylko właściciel konta mógł...

AirTagi firmy Apple są w sprzedaży za 23,99 USD za sztukę, co odpowiada ich najniższej cenie w historii

W ciągu ostatniego miesiąca byliśmy świadkami wysypu nowych lokalizatorów Bluetooth, począwszy od nadchodzącego modelu Motoroli Tagowanie Moto Do Portfel zgodny z funkcją Znajdź...
Advertisment