W tym miesiącu w wersjach demonstracyjnych Vision Pro zostaną wprowadzone dwie duże zmiany


W sklepie Wizja Pro Podobno w tym miesiącu w wersjach demonstracyjnych nastąpią dwie duże zmiany, ponieważ Jabłko stara się zwiększyć efekt „wow” i zwiększyć atrakcyjność urządzenia.

Pierwsza z nich polega na tym, że klienci będą mieli możliwość oglądania swoich zdjęć na zestawie słuchawkowym, co, jak ma nadzieję Apple, wywoła na nich większe emocje niż oglądanie zdjęć stockowych…

Marka Gurmana poinformował o planie w swoim najnowszym biuletynie.

Pięć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Vision Pro Apple zmienia strategię dotyczącą tego urządzenia w sklepach. To kluczowy moment dla produktu, który po powolnym starcie w USA dopiero zaczyna wprowadzać się na rynek międzynarodowy. Firma ma nadzieję udoskonalić obsługę sklepu detalicznego, aby ulepszyć urządzenie za 3499 dolarów.

Największą zmianą jest nowa funkcja, która pozwala klientom przesyłać własne zdjęcia, filmy i panoramy do Vision Pro podczas pokazu. Następnie mogą zobaczyć własne media w rzeczywistości mieszanej. Jeśli już to zrobiłeś na Vision Pro, wiesz, że może to pomóc przekonać niektórych kupujących.

Drugim rozwiązaniem byłoby zaoferowanie potencjalnym nabywcom większej ilości czasu w wersji demonstracyjnej z opcją zwaną Go Deeper.

Pomysł wydaje się polegać na tym, że klienci mogą wypróbować typ użytkowania najbardziej dla nich odpowiedni. Na przykład ktoś, kto planuje używać Vision Pro do pracy biurowej, może spróbować używać go z aplikacjami do zwiększania produktywności, podczas gdy ktoś bardziej zainteresowany użytkowaniem rozrywkowym może obejrzeć część filmu.

Reklama

Ponadto firma ma odpowiadać na skargi dotyczące komfortu, zastępując Solo Loop wszystkimi demami na Dual Loop – z paskiem na głowę. Podobno ta polityka weszła w życie w piątek.

Widzieliśmy już, że Dual Loop jest używany przez większość (ale nie wszystkie) pokazanych na zdjęciu wersji demonstracyjnych w pierwszej fazie wdrożenia międzynarodowego.

Zdjęcie: Jabłko

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment