W rzeczywistości możesz używać starej klawiatury Magic Keyboard z iPadem M4 Pro


Wraz z uruchomieniem iPada M4 ProApple wprowadziło również nowa wersja Magic Keyboard z ulepszeniami, takimi jak rząd klawiszy funkcyjnych i aluminiowe wykończenie. Jednak Apple twierdzi, że ze względu na nowy projekt iPada stara klawiatura Magic Keyboard nie współpracuje z iPadem iPada M4 Pro – chociaż użytkownicy już zorientowali się, że istnieje niekonwencjonalny sposób wykorzystania tego rozwiązania.

Używanie starej klawiatury Magic Keyboard z nowym iPadem Pro

Jak zauważył Jane Manchun Wong, stara klawiatura Magic Keyboard faktycznie współpracuje z nowym iPadem Pro, jeśli prawidłowo ustawisz złącza. Ponieważ jednak Apple zmieniło ustawienie magnesów zarówno na iPadzie, jak i na klawiaturze Magic Keyboard, ta kombinacja nie będzie wyglądać dobrze.

Co ciekawe, Wong twierdzi, że działa nawet odwrotna kombinacja (nowa Magic Keyboard ze starym iPadem Pro). Oczywiście prawdopodobnie powinieneś kupić nową klawiaturę Magic Keyboard do użytku z nowym iPadem, ale warto zobaczyć, że Apple nie wyłączył obsługi starej klawiatury za pomocą oprogramowania.

Warto zaznaczyć, że Apple Pencil Pro nie współpracuje także ze starymi iPadami (i odwrotnie) ze względu na zmianę magnesów. Dzisiaj wcześniej, MKBHD udostępnił(a) film pokazujące nowe magnesy w iPadzie M4 Pro na papierze rentgenowskim.

Oprócz dodania wiersza klawiszy funkcyjnych, Apple uczyniło także nieco lżejszą klawiaturę Magic Keyboarddzięki czemu korzystanie z iPada z akcesorium stanie się wygodniejsze.

Reklama

The nowa klawiatura Magic Keyboard dla 11-calowego iPada M4 Pro kosztuje 299 dolarówchwila wersja dla modelu 13-calowego kosztuje 349 dolarów. Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym i białym.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...
Advertisment