W remake’u Alone in the Dark występują David Harbour, Jodie Comer


Remake kultowej gry survival horror Sam w ciemności zostanie wydany 25 października, wydawca THQ Nordic ogłosił w czwartek, potwierdzając, że aktorzy Jodie Comer (Zabicie Ewy, Wolny facet) i David Harbour (Dziwniejsze rzeczy, Czarna Wdowa) wcielą się w podwójnych bohaterów gry.

Grywalna zapowiedź nowości Sam w ciemności jest dostępny w tej chwili. Firma THQ Nordic i deweloper Pieces Interactive wydali w czwartek prolog gry na PlayStation 5, Windows PC (przez Steam) i Xbox Series X. W prologu gracze wcielają się w młodą dziewczynę o imieniu Grace Saunders, która próbuje wysłać list. W prologu nie ma walki; deweloperzy powiedzieli podczas transmisji na żywo w czwartek, że demo oferuje wgląd w atmosferę i nastrój nowej gry, a nie strzelaninę Sam w ciemności.

Kiedy pełna gra zostanie uruchomiona w październiku, gracze będą wybierać między Emily Hartwood z Comer i prywatnym detektywem Harbour, Edwardem Carnbym, próbując rozwikłać tajemnice nawiedzonej rezydencji — odległego, wiejskiego szpitala znanego jako Derceto Manor — oraz zaginionego wuja Emily, Jeremy’ego Hartwooda .

Inne postacie w grze będą różnie reagować na ciebie w zależności od tego, jakim bohaterem grasz, a gracze będą widzieć różne elementy historii jako Emily lub Edward. Gracze znajdą wskazówki, rozwiążą zagadki i wezmą udział w „intensywnej i trudnej” walce. „Będziesz musiał użyć każdego naboju, jaki znajdziesz” — powiedział Mikael Hedberg, scenarzysta i reżyser gry w nowym wydaniu Sam w ciemności. W prawdziwym horrorze survivalowym gracze będą musieli walczyć bronią białą lub przedmiotami do rzucania, jeśli zabraknie im amunicji.

Jeśli chodzi o łamigłówki w grze, wygląda na to, że twórcy pozwolą graczom wybrać, jak trudne będą. „W zależności od tego, jak bardzo czujesz się detektywem, możesz wybrać, jak bardzo chcesz, aby gra pomogła ci znaleźć wskazówki i gdzie iść dalej” – powiedział Hedberg.

Reklama

Nowa Sam w ciemności został ogłoszony ostatni sierpień. Remake jest aktualizacją oryginału z 1992 roku i zawiera historię autorstwa Hedberga, którego autorem jest m.in. Frictional Games Soma I Amnesia: Mroczne zejście. Remake będzie zawierał postacie, miejsca i elementy tematyczne z pierwszych trzech gier z serii Alone in the Dark.

Sam w ciemności zostanie wydany na PS5, Windows PC i Xbox Series X. Sprawdź kilka nowych zdjęć gry w galerii poniżej.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

On-Device Intelligence: Apple Makes AI Make Sense

Apple's Worldwide Developers Conference (WWDC) 2024 keynote unveiled Apple Intelligence and was another historic moment for the Cupertino company. Apple Intelligence will be...

CORSAIR wprowadza na rynek wentylatory LX RGB, połączenie doskonałego oświetlenia i wyjątkowego chłodzenia

Firma Corsair wprowadziła dziś na rynek serię wentylatorów chłodzących LX RGB, najnowszy dodatek do uznanego ekosystemu iCUE LINK. Udowadniając, że niesamowite oświetlenie...

Ścieżka dźwiękowa Zelda: Ocarina of Time zamieniła się w idealny album jazzowy

W zeszłym roku muzyk i eseista wideo Adam Neely opublikował fascynujące spojrzenie na to, co nazwał „Nintendo-fikacja jazzu”, zjawisko, które sprawiło,...
Advertisment