W przypadku inteligentnych pierścionków odpowiedni rozmiar ma znaczenie


Zakup inteligentnego pierścionka jest nieco bardziej skomplikowany niż zakup smartwatcha. Aby go kupić, musisz zaopatrzyć się w zestaw do wymiarowania, przymierzyć kilka przykładowych pierścionków, znaleźć swój rozmiar, nosić go przez 24 godziny, upewnić się, że pasuje prawidłowo, poinformować firmę o swoim rozmiarze i Następnie, otrzymasz swój inteligentny pierścień. Przynajmniej tak to zwykle działa. Najwyraźniej w przypadku nadchodzącej premiery Samsunga możesz całkowicie pominąć ten proces Pierścień Galaktyki – Po prostu niekoniecznie bym to polecał.

Leaker Evan Blass opublikował zrzut ekranu przedstawiający proces dostawy Samsunga Galaxy Ring w swoim najnowszym Substacku post. Podobnie jak w przypadku innych inteligentnych pierścionków, możesz otrzymać zestaw do doboru rozmiaru. Należy jednak zauważyć, że pierścień Galaxy Ring jest zgodny ze standardami amerykańskimi i jeśli znasz swój rozmiar pierścionka, możesz po prostu zamówić pierścionek bezpośrednio.

Z jednej strony skraca to żmudny proces. Możesz łatwo i niedrogo kupić standardowy przymiar pierścionka na Amazonie lub Etsy. Lub, jeśli nosisz dużo pierścionków, być może znasz już swój rozmiar. Ryzykowne jest to, że inteligentne pierścionki i zwykłe pierścionki absolutnie nie noszą tego samego.

Opcja druga jest wygodniejsza, ale mimo że znam swój rozmiar, i tak dostałbym zestaw do wymiarowania.
Zdjęcie: Evan Blass

Zabawna historia, mój pierścionek zaręczynowy został kupiony ze względu na mój rozmiar pierścionka Oura. Był całkowicie za duży na mój palec serdeczny i musiałem go zmienić u jubilera. To było moje zło. Nie uprzedziłem mojego partnera, że ​​pierścionek Oura jest dostępny w rozmiarach nieco większych niż standardowe rozmiary w USA. Ale to powiedziawszy, mój standardowy rozmiar to 7,5. Jak dotąd żaden inteligentny pierścionek nie jest dostępny w połowie rozmiarów. Z co wiemy o Pierścieniu Galaktykinie wygląda też na to, że Samsung oferuje połówki rozmiarów.

W przypadku osób, które wahają się pomiędzy rozmiarami, ogólną zasadą jest wybieranie większego rozmiaru z inteligentnymi pierścionkami. Ale tu właśnie przydadzą się zestawy rozmiarów. W przeciwieństwie do nadgarstka, palce puchną. Latem może być trudno zdjąć pierścionek w porównaniu z zimą. Jest mi również trudno, jeśli zjadłem słony posiłek, wziąłem gorący prysznic lub czuję się wzdęty z innego powodu. I odwrotnie, dużo łatwiej jest po przebudzeniu się rano lub umyciu rąk zimną wodą. Ja też nie mam szczególnie mięsistych palców, ale cholera, mama i tata dali mi sękate kostki. Dlatego też inni producenci inteligentnych pierścionków zalecają noszenie pierścionka próbnego przez co najmniej 24 godziny. Nie dowiesz się wielu niuansów, dopóki nie założysz tej cholernej rzeczy.

Reklama

Inteligentne pierścionki i zwykłe pierścionki zużywają się bardzo różnie.
Fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge

Kolejnym moim problemem związanym z inteligentnym doborem pierścionków jest to, że nie zawsze uwzględnia się w nim pory roku. Po śmierci mamy przytyłam 15 funtów. Potem schudłem 15 funtów. Przybrałem trochę mięśni. Jeśli chodzi o moje ciało, nauczyłam się, że niewielkie wahania wagi mogą sprawić, że noszenie inteligentnych pierścionków będzie denerwujące. Zwykłe pierścienie są znacznie cieńsze, a materiały nie zawsze są tak sztywne. Daje to nieco większą elastyczność. Muszę przytyć około 20 funtów, zanim zacznę mieć problemy z moimi regularnymi pierścieniami. Poza tym, w mgnieniu oka, zawsze mogę zmienić ich rozmiar. Nie mogę tego zrobić za pomocą inteligentnego pierścienia. Zestaw do doboru rozmiaru może pomóc tylko w zrozumieniu, w jaki sposób manifestują się różnice w materiałach i sztywności – i czy te różnice są w porządku w przypadku codziennego, długotrwałego noszenia.

Idealny inteligentny pierścień pasuje dobrze, ale nie za ciasno. Czujniki muszą być wyrównane ze spodem palca. Jeśli pierścionek jest zbyt luźny, może kręcić się wokół palca, chcąc nie chcąc. Jeśli jest zbyt ciasny, uwierz mi – zdejmowanie go może naprawdę boleć. Nie jest to też tak proste, jak odcięcie inteligentnego pierścionka.

To wszystko powody, dla których chociaż znam rozmiar pierścionka dla każdego palca, zawsze nalegam, aby zaopatrzyć się w inteligentny zestaw do doboru rozmiaru pierścionka. To irytujący krok, ale na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić znacznie więcej smutku i czekania.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment