W Mortal Kombat 1 Jean-Claude Van Damme zagra Johnny’ego Cage’a


Mortal Kombat 1, kolejna gra z 30-letniej serii gier walki NetherRealm, cofa się w czasie, wieki przed wydarzeniami ze znanej osi czasu Mortal Kombat. Pomimo tego przesunięcia czasowego, główny bohater serii, Johnny Cage, trafi do składu obok starych, starożytnych wojowników, takich jak Raiden, Mileena, Kitana i Kung Lao.

Jeszcze bardziej intrygujący jest fakt, że aktor Jean-Claude Van Damme pojawi się jako Johnny Cage MK1dzięki skórce postaci.

Pojawienie się Van Damme’a w Mortal Kombat 1 zamyka pewną pętlę w historii MK, ponieważ belgijski mistrz sztuk walki był częściowo inspiracją dla oryginału Mortal Kombat i jego hollywoodzki bohater, Johnny Cage.

„Miał być Johnny Cage” Współtwórca serii Mortal Kombat, Ed Boon, powiedział w wywiadzie dla Polygon ostatni rok. Deweloperzy z Midway przedstawili ten pomysł Van Damme, ale nigdy się to nie udało, Boon powiedział: „Zrobiliśmy zdjęcia Krwawy sport i rozmawialiśmy o zdigitalizowanej grafice i o tym, jak to będzie [Van Damme] w grze. W pewnym momencie przeszedł. Ale później dopytywaliśmy się, może kilka razy, tak niedawno, jak np. [Mortal Kombat 9], gdyby chciał być w skórce gry. Z jakiegoś powodu to po prostu nigdy nie przeszło”. Najwyraźniej Van Damme zmienił zdanie.

„Fikcja za plecami Mortal Kombat był już w fazie rozwoju, jeszcze zanim rozmawialiśmy z Van Damme, a kiedy skończyło się na tym, że nie był zaangażowany, po prostu pomaszerowaliśmy do przodu ” współtwórca serialu, John Tobias, powiedział w 2019 roku. „Więc pomysł jego zaangażowania polegał na tym, że albo zamierzał zagrać siebie w grze, w fikcji gry, albo zamierzał zagrać postać w fikcji gry. Jego postać ostatecznie stała się Johnnym Cage’em.

Cage ostatecznie grał mistrz sztuk walki Daniel Pesina w pierwszych dwóch grach Mortal Kombat oraz Linden Ashby w 1995 roku Mortal Kombat adaptacja filmowa. (Ashby później ponownie wcieli się w rolę Cage’a Śmiertelna walka 11dzięki Zestaw skórek NetherRealm Klassic MK Movie.) Aktor Podobno Karl Urban wcieli się w Cage’a w kontynuacji 2021 r Mortal Kombat film.

Reklama

W jaki sposób Johnny Cage lub któryś z jego przodków znajdzie drogę setki lat w przeszłość? To się dopiero okaże – i czy Van Damme zagra wersję Cage’a – ale zostanie ujawnione kiedy Mortal Kombat 1 rusza we wrześniu tego roku.

Skórka Van Damme’s Cage będzie dołączona do dodatku Kombat Pack, który jest dołączony do gry Mortal Kombat 1 Edycja Premium (w cenie 109,99 USD) i Edycja Kollector’s (w cenie 249,99 USD). Standardowe wydanie Mortal Kombat 1 będzie kosztować 69,99 USD na Nintendo Switch, PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment