W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej


Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje szkoleniowe Vision Pro dla pracowników handlu detalicznego, wysyłając jednocześnie do sklepów sprzęt potrzebny do zarządzania Vision Pro, gdy zostanie on wprowadzony na rynek „na początku 2024 r.”.

W najnowszym numerze jego Zasilanie włączone biuletyn, Bloomberga Mark Gurman mówi, że Apple rozpoczęło planowanie dwudniowych sesji szkoleniowych Vision Pro dla pracowników handlu detalicznego. W ramach tego programu Apple przewiezie „kilka osób” z każdego sklepu Apple Store w Stanach Zjednoczonych do Kalifornii na szkolenie. Następnie pracownicy ci wrócą do swoich sklepów i przeszkolą resztę personelu.

Seminaria te są już zaplanowane, a szkolenia rozpoczną się w połowie stycznia. Powiedziano mi, że każdy pracownik zostanie przeszkolony przez dwa dni. To przedsięwzięcie o wysokiej stawce: proces konfiguracji Vision Pro będzie skomplikowany i Apple nie będzie chciało tego schrzanić.

Urządzenie musi być dostosowane do potrzeb każdej osoby, a złe dopasowanie może ostatecznie zrujnować wrażenia użytkownika. Każdy krok zostanie starannie zaaranżowany, łącznie ze sposobem, w jaki pracownicy sprzedaży detalicznej podchodzą do klienta i jak zakładają urządzenie na głowę użytkownika.

Co więcej, z raportu wynika, że ​​sklepy Apple wkrótce zaczną otrzymywać „nowy sprzęt do montażu i pakowania” zestawów słuchawkowych Vision Pro. Gurman twierdzi również, że „coraz częściej wydaje się, że klienci Vision Pro będą „zmuszeni do odebrania urządzenia w sklepie”, nawet jeśli złożą zamówienie online.

Kilka tygodni temu, – poinformował Gurman że Apple początkowo miał nadzieję wypuścić Vision Pro w styczniu, ale nie dotrzymał tego terminu. W dzisiejszym biuletynie stwierdza, że ​​„spodziewał się, że premiera nastąpi przynajmniej przed marcem – o ile nie pojawią się nieprzewidziane problemy”.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment