W Magic: The Gathering w nowej grze Secret Lair występują Lara Croft i Ian Malcolm


Magia: Zgromadzenie wydawca Wizards of the Coast świętuje rocznicę swojego programu Secret Lair, udostępniając super-drop tonę nowych, specjalnych kart, dostępnych wyłącznie na stronie MagicSecretLair.com rozpoczyna się 20 listopada o 9:00 czasu PT i trwa do 26 grudnia o 23:59 czasu PT. Naszymi osobistymi faworytami w tym składzie są Park Jurajski karty crossover, przedstawiające legendarne stworzenie, jakim jest doktor Ian Malcolm, ale jeśli nie jest on twoją szybkością, w tym roku w Secretversary Superdrop znajdziesz także kolekcję kart Lary Croft (Tomb Raider).

magiaskrzyżowanie z Park Jurajski był częścią Wszechświaty poza seria; Postać Jeffa Goldbluma pojawiła się w filmie obok kilku stojących dinozaurów Zaginione Jaskinie Ixalana zestaw, który trafił do sprzedaży detalicznej 17 listopada.

Oczywiście ta oszałamiająca tablica Goldblum nie jest jedynym zestawem kart dostępnym w nadchodzącej ofercie, chociaż może być najseksowniejszy — oceńcie sami. Następne na liście jest pięć kart o smaku dinozaurów, również z Zaginione Jaskinie Ixalana:

Zaginione Jaskinie Ixalana nie dotyczyło jednak tylko kart Jurassic Park. Oto pięć innych kart z tej kolekcji, które zostaną uwzględnione w nadchodzącym superdropie:

Skoro mowa o zaginionych jaskiniach, kogo można się spodziewać, że odkryje coś takiego? Oczywiście Lara Croft, która ma swój własny zestaw polecanych kart w tej kolekcji:

W tym różnorodnym zestawie kart znajdują się także zestawy z ilustracjami konkretnych artystów, w tym żywe grafiki liniowe autorstwa Jessego LeDouxakolorowy zestaw kart Mycosynthwave autorstwa Sygnał dźwiękowyakwarelowe klimaty Paradise Frost Ełk64zestaw Tales of the Timestoppers przedstawiający stonowany surrealizm Michał Huigeni na koniec przerażający średniowieczny zestaw Through the Wormhole zilustrowany przez Dani Pendergast.

Gracze, którzy dokonają zakupu Secret Lair Secretversary Superdrop w dniach 20–27 listopada, otrzymają 10% zniżki, a ci, którzy wydadzą ponad 200 USD, otrzymają Bóg Szarańczy jako prezent promocyjny.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment