W iPadzie Air 6 ponownie pojawiły się plotki, że będzie on wyposażony w przedni aparat skierowany w orientację poziomą


Wśród wszystkich plotek jest jedna sugestia aktualizacje przedniego aparatu nowego iPada Air i iPada Pro. Leaker ShrimpApplePro potwierdza teraz te pogłoski raportem o tym, że iPad Air 6 otrzyma poziomy przedni aparat.

iPad Air 6 z przednim aparatem poziomym

Według przeciekającego w poście na XiPad Air 6 zachowa prawie ten sam wygląd, co obecna generacja. Jednak ShrimpApplePro twierdzi, że przedni aparat został przeniesiony, aby umieścić go na górze, gdy iPad jest w orientacji poziomej.

Obecnie tylko podstawowy iPad 10 ma aparat u góry, gdy iPad jest trzymany poziomo lub używany z etui Magic Keyboard Folio.

Wcześniej w tym roku, 9 do 5Mac odkrył dowody w iPadOS 17.4, co sugeruje, że nowe modele iPada Pro zostaną potraktowane w ten sam sposób. „Podczas konfiguracji funkcji Face ID iPad musi znajdować się w pozycji poziomej, a aparat powinien znajdować się u góry ekranu. Po zakończeniu konfiguracji funkcja Face ID będzie działać w orientacji pionowej i poziomej” – czytamy w nowej wiadomości w iPadOS 17.4.

Kilka tygodni temu inny przeciek doniósł już, że iPad Air 6 będzie wyposażony w przedni aparat skierowany w orientację poziomą. Jeśli to prawda, oznacza to, że w przypadku iPada Pro, iPada Air i iPada 10 aparat będzie umieszczony u góry, gdy będzie używany w trybie poziomym.

Reklama

Chociaż nie oczekuje się, że iPad Air 6 ulegnie większym zmianom, Apple podobno pracuje nad odświeżonym projektem nowego iPada Pro. 9 do 5Mac niedawno ujawnił wymiary nowych iPadówco sugeruje, że nowy iPad Pro będzie cieńszy, natomiast iPad Air 6 po raz pierwszy będzie dostępny w dwóch różnych rozmiarach ekranu.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment