W Diablo 4 w końcu pojawi się więcej goblinów skarbów podczas wydarzenia rocznicowego


Diablo 4 jest zdecydowanie na dobrej drodze po bieżącym sezonie, zatytułowanym Loot Reborn, wprowadzono gruntowne zmiany w grze przedmiotowej, będącej flagową grą RPG akcji firmy Blizzard. Jednak w kilku obszarach nadal pozostaje w tyle za swoimi poprzednikami, jednym z nich jest względny brak goblinów skarbników — tych małych, rechoczących facetów z workami skradzionego złota i łupów, którzy inspirują do szalonych pościgów po mapie, aby ich zabić, zanim się teleportują, często z komediową linią potworów conga.

Gobliny skarbowe rządzą. Nie możesz mieć wystarczającej liczby goblinów-skarbników. Diablo 3 wprowadzono możliwość śledzenia ich z powrotem poprzez portal do ich własne, pełne łupów królestwo, Krypta, gdzie możesz walczyć z bossem o imieniu Baroness Greed, aby zdobyć jeszcze więcej gadżetów. Jak wspaniałe to jest?

Dobra wiadomość jest taka Diablo 4 wkrótce stanie się znacznie bardziej skoncentrowany na goblinach skarbach. Zła wiadomość jest taka, że ​​dzieje się to tylko przez tydzień.

Aby uczcić pierwszą rocznicę powstania gry, Blizzard organizuje wydarzenie zwany Marszem Goblinów, trwający od 6 do 13 czerwca. Podczas wydarzenia będzie więcej biegających goblinów skarbników, ich torby będą wypełnione większą ilością łupów, a także częściej będzie pojawiać się kapliczka chciwości, która powoduje, że potwory (w tym gobliny skarbniki) upuszczają jeszcze więcej złota, gdy aktywowany. Gobliny skarbniki będą pojawiać się w lochach w parach lub nawet w większych stadach.

Jako kolejny ukłon w stronę Diablo 4z okazji pierwszych urodzin wszyscy gracze otrzymają wzmocnienie Matczynego Błogosławieństwa, które zwiększa zdobywane PD o 25% i nagrody w złocie o 50%. Blizzard powiedział, że wzmocnienie będzie trwało 10 dni, choć nie podał dokładnych dat. W sklepie będzie można także odebrać darmowe kosmetyki.

W grze mobilnej odbędzie się podobne wydarzenie Marsz Goblinów i inne bonusy Diablo Nieśmiertelnyktóra nieprzypadkowo obchodzi w tym samym czasie drugą rocznicę istnienia.

Reklama

Gobliny dookoła. Zdobądź je, póki są gorące!Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment