W co zagrać z wyprzedaży z okazji Dnia Kobiet na Steamie


Marzec jest miesiącem historii kobiet i aby to uczcić, grupa inwestycyjna Wings Interactive przygotowała wyprzedaż na Steamie, aby uczcić gry stworzone przez twórców marginalizowanych pod względem płci. Dane pokazują, że inwestorzy finansujący rozwój gier, to nieudolni programiści ze środowisk marginalizowanych. I tu wkraczasz Ty. Kupowanie i granie w gry tych twórców to sposób, w jaki gracze mogą wspierać poszczególnych twórców.

Istnieje cała gama gier z różnych gatunków, które można kupić ze zniżkami. Szukasz gry logicznej? Przygoda polegająca na odgrywaniu ról? Tytuł strzelanki czy strategii? Oto sześć gier, w które warto zagrać Wyprzedaż Steam z okazji Dnia Kobiet, który potrwa do 10 marca o 13:00 czasu wschodniego. A co najważniejsze, wiele z nich będzie świetnie działać na Pokład parowy.

Tinykin

Reklama

Obraz: Splashteam/tinyBuild

Tinykin to gra przypominająca Pikmina, która przenosi małego odkrywcę i stado malutkich zwierząt do środowisk naturalnej wielkości. Będziesz łapał malutkie kotki i używał ich do walki i rozwiązywania zagadek, zwiedzał piękny, stylizowany dom i szlifował szyny na swojej deskorolce wykonanej z mydła — jeśli grałeś w gry Pikmin i podobały Ci się, będziesz się świetnie bawić Tinykin. W ramach tej wyprzedaży gra jest dostępna z 55% rabatem, co oznacza, że ​​można ją kupić za 11,24 USD. Dostępne są również dwa pakiety łączące dodatkową zawartość z grą główną.

Rozpakowywanie

Pierwszy pokój w przypominającej zen „poruszającej grze” Rozpakowywanie

Rozpakowywanie to gra, która mówi, co zrobisz bezpośrednio na puszce — rozpakujesz pudła w szeregu różnych mieszkań i domów. Relaksująca gra logiczna (która pozwala również na kreatywność w dekorowaniu i rozpakowywaniu) tak naprawdę opowiada historię poprzez proces rozpakowywania, co czyni ją jedną z najbardziej intrygujących gier, które ukazały się w 2021 roku. W ramach wyprzedaży z okazji Dnia Kobiet, Rozpakowywanie jest dostępny za 9,99 USD, czyli 50% zniżki.

Wideowersum

Zrzut ekranu Videoverse przedstawiający fikcyjną konsolę do gier wideo, która wygląda jak nieporęczna konsola Nintendo 3DS, a także kilka czasopism, napoje gazowane i kalendarz na biurku.

Obraz: Kinmoku

Wideowersumautorstwa dewelopera Kinmoku to historia miłosna do czasów początków Internetu i wymierania społeczności internetowych. Grasz w grę, eksplorując i wchodząc w interakcję z innymi na forach fikcyjnej konsoli do gier Kinmoku Shark, I grając w japońską grę RPG o nazwie Feudalna fantazja. To naprawdę szczególna medytacja nad złożonością społeczności internetowych. Z 25% rabatem podczas wyprzedaży kosztuje 9,74 USD.

Zardzewiały mech

zrzut ekranu przedstawiający postać strzelającą w zardzewiały mch

Zdjęcie: faxdoc, happysquared, sundaze/Playism

Strzelanka na dwa drążki i Metroidvania Zardzewiały mech jest chaotyczną, wymagającą zabawą. W recenzji Polygon pt. powiedzieliśmy Zardzewiały mech „twist on baśniowy folklor” dodał „postapokaliptyczny, grungowy klimat”, który „oba podążają I radykalnie odbiega od wielu Metroidvanii, które pojawiły się wcześniej.” Mówiąc najprościej, jest to gra obowiązkowa. Zardzewiały mech jest 40% tańsza w ramach wyprzedaży za 11,99 USD na grę główną. The Zardzewiały mech Pakiet Deluxe, który zawiera grę, artbook i ścieżkę dźwiękową, jest przeceniony za 21,57 dolarów, czyli o 46% taniej.

Panuje

Przesuwanie znaków na Reigns

Zdjęcie: Nerial/Devolver Digital

Gra o tronale zrób to w Tinderze. Panujektóry ukazał się w 2016, pozwala kontrolować swoje królestwo, przesuwając w lewo i w prawo po osobach, które Cię odwiedzają. Fascynujący zwrot w przygodowej grze symulacyjnej jest na tyle wciągający, że istnieje wiele rozszerzeń i spin-offów, takich jak Panuje: Jej Królewska Mość, Panuje: Gra o TronI Panuje: Trzy Królestwa. Możesz kupić je wszystkie za jedyne 5,52 USD — 57% zniżki.

Loch chłopaka

Bohater Boyfriend Dungeon, który potrafi posługiwać się bronią stworzoną z przemienionych ludzi

W Loch chłopaka, Twoja broń potrafi znacznie więcej niż tylko krojenie w kostkę. W dungeon crawlerze Kitfox Games 2021 twoja broń to także twoje daty. Przy tak zwariowanej koncepcji możesz być zaskoczony, słysząc, jak szczera jest gra: Loch chłopaka podejmuje mroczne motywy i obchodzi się z nimi ostrożnie, a wszystko to bez rezygnacji z szybkiej i zabawnej rozgrywki typu hack-and-slash. W ramach wyprzedaży na Steamie jest to 50% zniżki, aż do 9,99 USD. The Loch chłopaka Pakiet Deluxe zawiera grę, ścieżkę dźwiękową, album z grafikami oraz planszową grę fabularną typu spinoff za 20,79 USD, czyli 58% zniżki od pierwotnej ceny.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...
Advertisment